woensdag 1 februari 2012

Christen zijn

Christen zijn is een nieuwe blog die veelbelovend lijkt te worden.

BiblioblogNED Top 30

De eerste maand van het nieuwe jaar is alweer voorbij en daarom een kersverse Top 30 lijst van alle Bibliobloggers:

1Staat Geschreven 91145
2Creatov.nl 122743
3Gods Marketing | Hemelse PR voor aardse zaken 229558
4Gegrammena 258513
5God is in de stilte 483787
6VRIJSPRAAK 681094
7Aantekeningen bij de Bijbel 810526
8VreemdGeluid 855791
9Weblog Jos Douma 1010898
10Startersbijbel.nl 1053082
11BiblioblogNED 1169753
12Breekt wat braak ligt open ... 1579962
13Gebedsbroeders 1971977
14AlainVerheij.nl 2235648
15Mjschuurman's Blog 2241242
16Postgereformeerd 2610103
17Bijbelgetrouw 2910145
18Weblog Boele P. Ytsma 2984257
19DIRKs visie 4212092
20Zetetikos 4236081
21Nadenkertjes 4385405
22Columnchrist 4646362
23David Wilkerson 4678209
24Arjan Gelderblom 5043125
25Dagelijks woord 5414390
26weblog van robbert jan perk 8249346
27Kees de Graaf 8296011
28Brandend Zand 10242156
29Jacob en Albertine 10719851
30Kattekliek 11201685
31Klaas Spronk's Weblog 13425878
32Nieuw op de boekentafels 13563892
33Jan van Barneveld 13814380
34Mols|hoop 14027225
35Leven tot eer van God 16322494
36Jesus Insite... 17067341
37De ApologeetNO DATA
38DeBijbelinEƃ©nJaarNO DATA
39BijbelstudieNO DATA
40GeloofsaangelegenhedenNO DATA
41Mijn boekenNO DATA
42Christelijke boekenNO DATA
43Entgegnung - John MillerNO DATA
44OudeBazenNO DATA
45Eph4NO DATA
46EquaMusicNO DATA
47lifestyle theologieNO DATA
48Janneke VlotNO DATA
49Laatste DagNO DATA
50MiykayahNO DATA
51FLUTTER.NLNO DATA
52OntmoetingenNO DATA
53TwitterkerkNO DATA
54vechtversNO DATA
55VerderkijkerNO DATA
56Verkenningen in de bergredeNO DATA
57VolgelingNO DATA
58WandelingenNO DATA
59Dagboek Steve van DeventerNO DATA
60Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
61Blog | Christelijke educatieNO DATA
62DavidiumNO DATA
63Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
64Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA