zondag 1 januari 2012

BiblioblogNED Top 30

Aan het begin van 2012 wil ik als eerste alle BiblioblogNED'ers en al hun lezers een goed 2012 toewensen.

Hierbij de eerste Top 30+ van het Nieuwe Jaar:

1Staat Geschreven 93420
2Creatov.nl 128067
3Datishartman 178916
4weblog van Roel Bosch 178916
5Gods Marketing | Hemelse PR voor aardse zaken 255709
6Gegrammena 291051
7God is in de stilte 515066
8Startersbijbel.nl 594986
9VRIJSPRAAK 753131
10Aantekeningen bij de Bijbel 844358
11Kees de Graaf 1040500
12Weblog Jos Douma 1128852
13BiblioblogNED 1147914
14Breekt wat braak ligt open ... 1384452
15VreemdGeluid 1493301
16AlainVerheij.nl 1740691
17Gebedsbroeders 1996975
18Mjschuurman's Blog 2303102
19Weblog Boele P. Ytsma 2646269
20Bijbelgetrouw 3099329
21Postgereformeerd 3586824
22Zetetikos 4001724
23DIRKs visie 4513914
24Dagelijks woord 4582838
25Columnchrist 4727261
26Nadenkertjes 4875100
27David Wilkerson 5311784
28Arjan Gelderblom 6801211
29FLUTTER.NL 7959774
30weblog van robbert jan perk 8191894
31Kattekliek 8385072
32Jesus Insite... 9979441
33Jacob en Albertine 10646802
34Klaas Spronk's Weblog 13285918
35Jan van Barneveld 13664603
36Mols|hoop 13923505
37Brandend Zand 15290695
38Blog | Christelijke educatie 17778333
39De ApologeetNO DATA
40DeBijbelinEƃ©nJaarNO DATA
41BijbelstudieNO DATA
42GeloofsaangelegenhedenNO DATA
43Mijn boekenNO DATA
44Nieuw op de boekentafelsNO DATA
45Christelijke boekenNO DATA
46Leven tot eer van GodNO DATA
47Entgegnung - John MillerNO DATA
48OudeBazenNO DATA
49Eph4NO DATA
50EquaMusicNO DATA
51lifestyle theologieNO DATA
52Janneke VlotNO DATA
53Laatste DagNO DATA
54MiykayahNO DATA
55OntmoetingenNO DATA
56TwitterkerkNO DATA
57vechtversNO DATA
58VerderkijkerNO DATA
59Verkenningen in de bergredeNO DATA
60VolgelingNO DATA
61WandelingenNO DATA
62Dagboek Steve van DeventerNO DATA
63Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
64DavidiumNO DATA
65Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
66Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA


Nb. het lijkt erop dat door een fout bij sommige providers een verkeerde link wordt weergegeven, omdat dit al enkele maanden regelmatig het geval is wil ik de personen erop wijzen dat ze contact opnemen met hun provider om dit op te lossen anders worden ze uit de lijst verwijderd!
Het betreft de providers blog.seniorennet.be en web-log.nl

Geen opmerkingen: