woensdag 28 november 2012

Christelijke Webloggers

De afgelopen maanden zijn er geen rankings meer geplaatst omdat het helaas te veel werk kostte. Ook de komende tijd zal daar geen verandering in komen.
Gelukkig is er sinds kort een nieuw initiatief, nl. Christelijke Webloggers die de volgende oproep hebben gedaan en die ik van harte wil aanbevelen:
Wat mooi om te zien dat jij ook een eigen weblog hebt. Graag wil ik je doorgeven dat sinds augustus 2012 de mogelijkheid bestaat om andere christelijke webloggers te ontmoeten en je ook je eigen weblog bij anderen onder de aandacht kunt brengen.
'Christelijke Webloggers' is een groep christenen die zich tot doel gesteld heeft het contact en de eenheid tussen christelijke webloggers te bevorderen. Graag willen we hen die talent hebben om te schrijven aanmoedigen dat te gebruiken en te ontwikkelen en hun blogberichten te blijven publiceren.
Iedere christen die een eigen weblog heeft, ongeacht het onderwerp van het weblog zelf, stellen we ook in de gelegenheid op een Facebookpagina http://www.facebook.com/pages/Christelijke-Webloggers/278420445596268 zijn of haar eigen blogberichten te publiceren.
Zou je graag je eigen weblog nog meer bekendheid geven, ga dan naar het bijbehorende weblog: www.christelijkewebloggers.blogspot.com Aan de zijkant van dit weblog staat beschreven hoe je hier je weblog kunt promoten.

maandag 2 april 2012

Status BiblioblogNED

De verschillende volgers zullen gemerkt hebben dat vorige maand en ook deze maand geen lijst is verschenen met de Top30. Door grote drukte heb ik helaas geen tijd om deze lijsten samen te stellen en hoop volgende maand er weer aan toe te komen.

woensdag 1 februari 2012

Christen zijn

Christen zijn is een nieuwe blog die veelbelovend lijkt te worden.

BiblioblogNED Top 30

De eerste maand van het nieuwe jaar is alweer voorbij en daarom een kersverse Top 30 lijst van alle Bibliobloggers:

1Staat Geschreven 91145
2Creatov.nl 122743
3Gods Marketing | Hemelse PR voor aardse zaken 229558
4Gegrammena 258513
5God is in de stilte 483787
6VRIJSPRAAK 681094
7Aantekeningen bij de Bijbel 810526
8VreemdGeluid 855791
9Weblog Jos Douma 1010898
10Startersbijbel.nl 1053082
11BiblioblogNED 1169753
12Breekt wat braak ligt open ... 1579962
13Gebedsbroeders 1971977
14AlainVerheij.nl 2235648
15Mjschuurman's Blog 2241242
16Postgereformeerd 2610103
17Bijbelgetrouw 2910145
18Weblog Boele P. Ytsma 2984257
19DIRKs visie 4212092
20Zetetikos 4236081
21Nadenkertjes 4385405
22Columnchrist 4646362
23David Wilkerson 4678209
24Arjan Gelderblom 5043125
25Dagelijks woord 5414390
26weblog van robbert jan perk 8249346
27Kees de Graaf 8296011
28Brandend Zand 10242156
29Jacob en Albertine 10719851
30Kattekliek 11201685
31Klaas Spronk's Weblog 13425878
32Nieuw op de boekentafels 13563892
33Jan van Barneveld 13814380
34Mols|hoop 14027225
35Leven tot eer van God 16322494
36Jesus Insite... 17067341
37De ApologeetNO DATA
38DeBijbelinEƃ©nJaarNO DATA
39BijbelstudieNO DATA
40GeloofsaangelegenhedenNO DATA
41Mijn boekenNO DATA
42Christelijke boekenNO DATA
43Entgegnung - John MillerNO DATA
44OudeBazenNO DATA
45Eph4NO DATA
46EquaMusicNO DATA
47lifestyle theologieNO DATA
48Janneke VlotNO DATA
49Laatste DagNO DATA
50MiykayahNO DATA
51FLUTTER.NLNO DATA
52OntmoetingenNO DATA
53TwitterkerkNO DATA
54vechtversNO DATA
55VerderkijkerNO DATA
56Verkenningen in de bergredeNO DATA
57VolgelingNO DATA
58WandelingenNO DATA
59Dagboek Steve van DeventerNO DATA
60Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
61Blog | Christelijke educatieNO DATA
62DavidiumNO DATA
63Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
64Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA

zondag 1 januari 2012

BiblioblogNED Top 30

Aan het begin van 2012 wil ik als eerste alle BiblioblogNED'ers en al hun lezers een goed 2012 toewensen.

Hierbij de eerste Top 30+ van het Nieuwe Jaar:

1Staat Geschreven 93420
2Creatov.nl 128067
3Datishartman 178916
4weblog van Roel Bosch 178916
5Gods Marketing | Hemelse PR voor aardse zaken 255709
6Gegrammena 291051
7God is in de stilte 515066
8Startersbijbel.nl 594986
9VRIJSPRAAK 753131
10Aantekeningen bij de Bijbel 844358
11Kees de Graaf 1040500
12Weblog Jos Douma 1128852
13BiblioblogNED 1147914
14Breekt wat braak ligt open ... 1384452
15VreemdGeluid 1493301
16AlainVerheij.nl 1740691
17Gebedsbroeders 1996975
18Mjschuurman's Blog 2303102
19Weblog Boele P. Ytsma 2646269
20Bijbelgetrouw 3099329
21Postgereformeerd 3586824
22Zetetikos 4001724
23DIRKs visie 4513914
24Dagelijks woord 4582838
25Columnchrist 4727261
26Nadenkertjes 4875100
27David Wilkerson 5311784
28Arjan Gelderblom 6801211
29FLUTTER.NL 7959774
30weblog van robbert jan perk 8191894
31Kattekliek 8385072
32Jesus Insite... 9979441
33Jacob en Albertine 10646802
34Klaas Spronk's Weblog 13285918
35Jan van Barneveld 13664603
36Mols|hoop 13923505
37Brandend Zand 15290695
38Blog | Christelijke educatie 17778333
39De ApologeetNO DATA
40DeBijbelinEƃ©nJaarNO DATA
41BijbelstudieNO DATA
42GeloofsaangelegenhedenNO DATA
43Mijn boekenNO DATA
44Nieuw op de boekentafelsNO DATA
45Christelijke boekenNO DATA
46Leven tot eer van GodNO DATA
47Entgegnung - John MillerNO DATA
48OudeBazenNO DATA
49Eph4NO DATA
50EquaMusicNO DATA
51lifestyle theologieNO DATA
52Janneke VlotNO DATA
53Laatste DagNO DATA
54MiykayahNO DATA
55OntmoetingenNO DATA
56TwitterkerkNO DATA
57vechtversNO DATA
58VerderkijkerNO DATA
59Verkenningen in de bergredeNO DATA
60VolgelingNO DATA
61WandelingenNO DATA
62Dagboek Steve van DeventerNO DATA
63Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
64DavidiumNO DATA
65Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
66Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA


Nb. het lijkt erop dat door een fout bij sommige providers een verkeerde link wordt weergegeven, omdat dit al enkele maanden regelmatig het geval is wil ik de personen erop wijzen dat ze contact opnemen met hun provider om dit op te lossen anders worden ze uit de lijst verwijderd!
Het betreft de providers blog.seniorennet.be en web-log.nl