zondag 31 juli 2011

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de BiblioblogNED Top 30 van deze maand.


1Staat Geschreven 246964
2Creatov.nl 362453
3Startersbijbel.nl 769887
4Aantekeningen bij de Bijbel 1133989
5VRIJSPRAAK 1770856
6BiblioblogNED 2599824
7Bijbelgetrouw 2890060
8Dagelijks woord 3444402
9Γεγραμμένα 4263486
10Weblog Boele P. Ytsma 5465667
11Columnchrist 5632993
12Gebedsbroeders 6084287
13FLUTTER.NL 7358077
14Postgereformeerd 8018241
15Postgereformeerd 8018241
16Kees de Graaf 9189967
17Zetetikos 9665898
18God is in de stilte 9909512
19Ontmoetingen 11952120
20Mjschuurman's Blog 12250721
21Miykayah 13240762
22Weblog Jos Douma 13497357
23DIRKs visie 15181297
24Davidium 15563261
25Jan van Barneveld 15563728
26David Wilkerson 16449616
27Jesus Insite... 19206637
28Nadenkertjes 19386113
29Christelijke boeken 25608089
30Arjan GelderblomNO DATA
31De ApologeetNO DATA
32DeBijbelinEénJaarNO DATA
33BijbelstudieNO DATA
34GeloofsaangelegenhedenNO DATA
35Mijn boekenNO DATA
36Nieuw op de boekentafelsNO DATA
37Leven tot eer van GodNO DATA
38DatishartmanNO DATA
39Entgegnung - John MillerNO DATA
40Eph4NO DATA
41EquaMusicNO DATA
42lifestyle theologieNO DATA
43Janneke VlotNO DATA
44KattekliekNO DATA
45Klaas Spronk's WeblogNO DATA
46Laatste DagNO DATA
47Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
48weblog van robbert jan perkNO DATA
49Ruben HaddersNO DATA
50weblog van Roel BoschNO DATA
51Brandend ZandNO DATA
52TwitterkerkNO DATA
53vechtversNO DATA
54VerderkijkerNO DATA
55Verkenningen in de bergredeNO DATA
56VolgelingNO DATA
57WandelingenNO DATA
58Dagboek Steve van DeventerNO DATA
59Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
60Blog | Christelijke educatieNO DATA
61Jacob en AlbertineNO DATA
62Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
63Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
64Mols|hoopNO DATA

vrijdag 1 juli 2011

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de BiblioblogNED Top 30 van deze maand.


1Staat Geschreven 280971
2Creatov.nl 332553
3Startersbijbel.nl 538021
4Aantekeningen bij de Bijbel 975462
5VRIJSPRAAK 1724280
6Dagelijks woord 2896865
7BiblioblogNED 3075206
8Bijbelgetrouw 3153871
9ÎεγÏαμμένα 3995983
10Weblog Boele P. Ytsma 4524480
11Zetetikos 5785088
12Gebedsbroeders 6079976
13Columnchrist 7131595
14FLUTTER.NL 7352662
15Postgereformeerd 8001843
16Postgereformeerd 8006857
17Weblog Jos Douma 9473460
18God is in de stilte 9842683
19David Wilkerson 10171783
20Kees de Graaf 11724744
21Davidium 11751624
22Ontmoetingen 11904763
23Mjschuurman's Blog 12225164
24Blog | Christelijke educatie 13015908
25Miykayah 13202509
26Breekt wat braak ligt open ... 15304144
27Jan van Barneveld 15453705
28Nadenkertjes 19385463
29Jesus Insite... 19572461
30Mols|hoop 20505348
31Christelijke boeken 25539882
32Arjan GelderblomNO DATA
33De ApologeetNO DATA
34DeBijbelinEénJaarNO DATA
35BijbelstudieNO DATA
36GeloofsaangelegenhedenNO DATA
37Mijn boekenNO DATA
38Nieuw op de boekentafelsNO DATA
39Leven tot eer van GodNO DATA
40DatishartmanNO DATA
41Entgegnung - John MillerNO DATA
42Eph4NO DATA
43EquaMusicNO DATA
44lifestyle theologieNO DATA
45Janneke VlotNO DATA
46KattekliekNO DATA
47Klaas Spronk's WeblogNO DATA
48Laatste DagNO DATA
49weblog van robbert jan perkNO DATA
50Ruben HaddersNO DATA
51weblog van Roel BoschNO DATA
52Brandend ZandNO DATA
53TwitterkerkNO DATA
54vechtversNO DATA
55VerderkijkerNO DATA
56Verkenningen in de bergredeNO DATA
57VolgelingNO DATA
58WandelingenNO DATA
59Dagboek Steve van DeventerNO DATA
60Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
61DIRKs visieNO DATA
62Jacob en AlbertineNO DATA
63Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
64Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA