donderdag 31 maart 2011

BiblioblogNED Top 30

Overzicht van de laatste BiblioblogNED Top 30 en alles wat daaronder zit.


1Creatov.nl 423277
2Aantekeningen bij de Bijbel 608272
3Staat Geschreven 656729
4Startersbijbel.nl 961204
5VRIJSPRAAK 2002401
6Bijbelgetrouw 2139737
7BiblioblogNED 4008611
8Dagelijks woord 5366400
9Nadenkertjes 5960020
10Weblog Jos Douma 6389772
11Blog | Christelijke educatie 7621345
12Gebedsbroeders 9116037
13Columnchrist 10050799
14David Wilkerson 12184836
15Volgeling 12549875
16Jesus Insite... 15706161
17Γεγραμμένα 18246639
18Aanbidding.net Levenslessen 18505694
19Christelijke boeken 18647407
20Arjan Gelderblom 19020491
21Jan van Barneveld 19230357
22DIRKs visie 19780242
23Davidium 20606676
24Klaas Spronk's Weblog 22051662
25Zetetikos 26214439
26De ApologeetNO DATA
27DeBijbelinEénJaarNO DATA
28BijbelstudieNO DATA
29GeloofsaangelegenhedenNO DATA
30Mijn boekenNO DATA
31Nieuw op de boekentafelsNO DATA
32Weblog Boele P. YtsmaNO DATA
33Leven tot eer van GodNO DATA
34DatishartmanNO DATA
35Entgegnung - John MillerNO DATA
36Eph4NO DATA
37EquaMusicNO DATA
38lifestyle theologieNO DATA
39God is in de stilteNO DATA
40Janneke VlotNO DATA
41KattekliekNO DATA
42Laatste DagNO DATA
43MiykayahNO DATA
44Mjschuurman's BlogNO DATA
45Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
46weblog van robbert jan perkNO DATA
47Ruben HaddersNO DATA
48weblog van Roel BoschNO DATA
49Brandend ZandNO DATA
50TwitterkerkNO DATA
51vechtversNO DATA
52VerderkijkerNO DATA
53Verkenningen in de bergredeNO DATA
54WandelingenNO DATA
55Dagboek Steve van DeventerNO DATA
56Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
57FLUTTER.NLNO DATA
58Jacob en AlbertineNO DATA
59Kees de GraafNO DATA
60Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
61Nico-Dirk van LooNO DATA
62PostgereformeerdNO DATA
63Mols|hoopNO DATA

dinsdag 29 maart 2011

Nu ook op Twitter

Omdat steeds meer BiblioblogNED'ers zich ook op Twitter begeven, is er een aparte lijst aangemaakt, deze is hier http://twitter.com/bijbelnotities/biblioblogned te vinden. Sta je er niet op, laat dan een berichtje achter zodat we je erbij kunnen zetten.

Blog: Staat Geschreven

De twitterende theologen Jaap Marinus (27) en Erik Drenth (27) proberen op http://www.staatgeschreven.nl de brug tussen orthodoxe en liberale theologie te bouwen. Volgens een simpel maar succesvol concept, zegt Jaap. “We nemen iedere week een Bijbeltekst, en daar geven we allebei onze eigen visie op. We merken dat het aanslaat bij de mensen. Elke week worden we op onze reacties op de tekst van de week aangesproken.”

Het leuke is dat bezoekers van de site kunnen stemmen op de reactie van Jaap of Erik. “Dat maakt de website lekker interactief, en zet je aan tot nadenken over het onderwerp.”, aldus Erik. “We nodigen iedereen die op zoek is naar een wekelijkse portie theologisch debat uit om mee te lezen en mee te doen op onze site.”

donderdag 3 maart 2011

God is in de stilte

Sinds enkele weken een nieuwe blog: 'God is in de stilte'. Neem even de tijd. Van ophouden weten. Wees stil. Denk na. Over jezelf, het leven, God, het geloof, muziek. Wat is het, wat doet het me je, waar leidt het toe? Hoe ga ik om met andere mensen? Wie ben ik en wie is God? Nadenkertjes, mooie foto's, muziek die raakt of die ergens over gaat, het is allemaal te vinden op deze site.

dinsdag 1 maart 2011

BiblioblogNED Top 30

Iedere maand is het weer spannend hoe de lijst er gaat uitzien. Deze maand zijn er echter niet al te grote verschuivingen.

1Aantekeningen bij de Bijbel 619504
2Creatov.nl 748982
3VRIJSPRAAK 2051109
4Startersbijbel.nl 2259386
5Bijbelgetrouw 3273315
6Nadenkertjes 4560846
7BiblioblogNED 4808092
8Dagelijks woord 4838136
9Weblog Jos Douma 6744589
10Gebedsbroeders 7219208
11Davidium 9531994
12Columnchrist 13280747
13Mols|hoop 13983218
14Jesus Insite... 15299731
15Blog | Christelijke educatie 15478315
16Weblog Boele P. Ytsma 15535341
17Postgereformeerd 15626397
18Kattekliek 17114998
19David Wilkerson 18196479
20Aanbidding.net Levenslessen 18279120
21Christelijke boeken 18409581
22Jan van Barneveld 18873958
23DIRKs visie 19295455
24Klaas Spronk's Weblog 21517207
25Zetetikos 25655627
26Arjan GelderblomNO DATA
27De ApologeetNO DATA
28DeBijbelinEénJaarNO DATA
29BijbelstudieNO DATA
30GeloofsaangelegenhedenNO DATA
31Mijn boekenNO DATA
32Nieuw op de boekentafelsNO DATA
33Leven tot eer van GodNO DATA
34DatishartmanNO DATA
35Entgegnung - John MillerNO DATA
36Eph4NO DATA
37EquaMusicNO DATA
38ΓεγραμμέναNO DATA
39lifestyle theologieNO DATA
40Janneke VlotNO DATA
41Laatste DagNO DATA
42MiykayahNO DATA
43Mjschuurman's BlogNO DATA
44Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
45weblog van robbert jan perkNO DATA
46Ruben HaddersNO DATA
47weblog van Roel BoschNO DATA
48Brandend ZandNO DATA
49TwitterkerkNO DATA
50vechtversNO DATA
51VerderkijkerNO DATA
52Verkenningen in de bergredeNO DATA
53VolgelingNO DATA
54WandelingenNO DATA
55Dagboek Steve van DeventerNO DATA
56Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
57FLUTTER.NLNO DATA
58Jacob en AlbertineNO DATA
59Kees de GraafNO DATA
60Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
61Nico-Dirk van LooNO DATA