dinsdag 1 februari 2011

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de nieuwe BiblioblogNED Top 30 en we worden zelfs genoemd in de The January 2011 Biblical Studies Carnival:
The Dutch are evidently angry that there are few Dutch blogs in the Official Top 50 list- so (as many other angry souls have done), they’ve come up with their own Avignonian Papacy. With the multiplication of lists, sins are multiplied.

In ieder geval hier is de lijst:

1Aantekeningen bij de Bijbel 637287
2Creatov.nl 1666540
3VRIJSPRAAK 3628453
4Startersbijbel.nl 4584512
5Bijbelgetrouw 4953379
6Gebedsbroeders 6379550
7Dagelijks woord 6470509
8BiblioblogNED 6525227
9Weblog Jos Douma 6631165
10Nadenkertjes 6734546
11Kattekliek 7873420
12Davidium 9383250
13Weblog Boele P. Ytsma 10198318
14David Wilkerson 10917968
15DIRKs visie 11145481
16Jan van Barneveld 12725440
17Columnchrist 13069894
18Mols|hoop 13786084
19Postgereformeerd 15432056
20Aanbidding.net Levenslessen 18115959
21Christelijke boeken 18217389
22Jesus Insite... 19409934
23Klaas Spronk's Weblog 21099924
24Zetetikos 25262634
25Dagboek Steve van Deventer 27347832
26Arjan GelderblomNO DATA
27De ApologeetNO DATA
28DeBijbelinEénJaarNO DATA
29BijbelstudieNO DATA
30GeloofsaangelegenhedenNO DATA
31Mijn boekenNO DATA
32Nieuw op de boekentafelsNO DATA
33Leven tot eer van GodNO DATA
34DatishartmanNO DATA
35Entgegnung - John MillerNO DATA
36Eph4NO DATA
37EquaMusicNO DATA
38ΓεγραμμέναNO DATA
39lifestyle theologieNO DATA
40Janneke VlotNO DATA
41Laatste DagNO DATA
42MiykayahNO DATA
43Mjschuurman's BlogNO DATA
44Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
45weblog van robbert jan perkNO DATA
46Ruben HaddersNO DATA
47weblog van Roel BoschNO DATA
48Brandend ZandNO DATA
49TwitterkerkNO DATA
50vechtversNO DATA
51VerderkijkerNO DATA
52Verkenningen in de bergredeNO DATA
53VolgelingNO DATA
54WandelingenNO DATA
55Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
56Blog | Christelijke educatieNO DATA
57FLUTTER.NLNO DATA
58Jacob en AlbertineNO DATA
59Kees de GraafNO DATA
60Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
61Nico-Dirk van LooNO DATA