donderdag 20 januari 2011

Nieuw: weblog Kees de Graaf

Een nieuwe blog aan het BiblioblogNED firmament is de weblog van Kees de Graaf. Volgens zijn startpagina is "zijn grootste passie het evangelie van Jezus Christus. Dat evangelie is uniek en dat evangelie wil ik uitdragen naar de mate van de gaven die mij geschonken zijn. Soms schrijf ik preken of korte Bijbel meditaties en Bijbelstudies."

Zijn weblog en bijbehorende website is hier te vinden.

dinsdag 11 januari 2011

Nieuw: Γεγραμμένα



Cor Hoogerwerf, Research Master student Classics and Ancient Near Eastern Civilisations aan de Universiteit Leiden beheert de blog Γεγραμμένα (Grieks voor "wat geschreven staat"). Hij weet scherpe kanttekeningen te maken in zijn artikelen, die zeker de moeite waard zijn om te lezen.

dinsdag 4 januari 2011

maandag 3 januari 2011

Nieuw: Vechtvers

Zo aan het begin van het jaar nemen veel mensen zich weer voor om Bijbelteksten uit hun hoofd te leren. De blog Vechtvers.nl is een blog die je daarbij kan helpen. Vechtersverzen zijn korte stukken uit de Bijbel om iedere week te leren, in te prenten.

zaterdag 1 januari 2011

BiblioblogNED Top 30

Aan het begin van het nieuwe jaar wil ik jullie allemaal een gezegend blogjaar toewensen. Natuurlijk hoop ik dat jullie allemaal hoger op de beroemdste en enige lijst van BibliogNED komen.


1Aantekeningen bij de Bijbel 912352
2Creatov.nl 1393576
3Dagelijks woord 4136226
4Nadenkertjes 4366926
5Bijbelgetrouw 4900188
6Startersbijbel.nl 5135022
7VRIJSPRAAK 5209396
8Kattekliek 5492417
9Davidium 5764703
10Weblog Jos Douma 6557803
11Jesus Insite... 8075224
12BiblioblogNED 8541253
13Weblog Boele P. Ytsma 9954704
14Gebedsbroeders 12232574
15Jan van Barneveld 12526174
16Mols|hoop 13560826
17Postgereformeerd 15193686
18DIRKs visie 15409569
19David Wilkerson 15409614
20Columnchrist 19527852
21Nieuw op de boekentafels 23409095
22Dagboek Steve van Deventer 27290217
23Arjan GelderblomNO DATA
24De ApologeetNO DATA
25DeBijbelinEénJaarNO DATA
26BijbelstudieNO DATA
27GeloofsaangelegenhedenNO DATA
28Mijn boekenNO DATA
29Christelijke boekenNO DATA
30Leven tot eer van GodNO DATA
31DatishartmanNO DATA
32Entgegnung - John MillerNO DATA
33Eph4NO DATA
34EquaMusicNO DATA
35lifestyle theologieNO DATA
36Janneke VlotNO DATA
37Klaas Spronk's WeblogNO DATA
38Laatste DagNO DATA
39MiykayahNO DATA
40Mjschuurman's BlogNO DATA
41Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
42weblog van robbert jan perkNO DATA
43Ruben HaddersNO DATA
44weblog van Roel BoschNO DATA
45Brandend ZandNO DATA
46TwitterkerkNO DATA
47VerderkijkerNO DATA
48Verkenningen in de bergredeNO DATA
49VolgelingNO DATA
50WandelingenNO DATA
51Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
52Blog | Christelijke educatieNO DATA
53FLUTTER.NLNO DATA
54Jacob en AlbertineNO DATA
55Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
56Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
57ZetetikosNO DATA