vrijdag 2 december 2011

BiblioblogNED Top 30

Hierbij het overzicht van de nieuwste top 30 van BiblioblogNED:


1Staat Geschreven 115193
2Creatov.nl 173944
3Gods Marketing | Hemelse PR voor aardse zaken 306751
4Γεγραμμένα 480672
5Startersbijbel.nl 585397
6God is in de stilte 868804
7VRIJSPRAAK 882424
8Aantekeningen bij de Bijbel 1009184
9Kees de Graaf 1127644
10Weblog Jos Douma 1239880
11BiblioblogNED 1364286
12AlainVerheij.nl 1654884
13Breekt wat braak ligt open ... 1922702
14Weblog Boele P. Ytsma 2519206
15Mjschuurman's Blog 3521502
16Gebedsbroeders 3523173
17Bijbelgetrouw 3545402
18DIRKs visie 4147323
19Zetetikos 4371423
20Dagelijks woord 4868927
21Columnchrist 6460279
22FLUTTER.NL 8104238
23Jesus Insite... 10222411
24Postgereformeerd 12859560
25Postgereformeerd 12859560
26Klaas Spronk's Weblog 13583571
27weblog van robbert jan perk 13584739
28Jan van Barneveld 13969305
29Mols|hoop 14223370
30vechtvers 14670414
31Nadenkertjes 17689356
32Kattekliek 17759343
33Jacob en Albertine 18111646
34Blog | Christelijke educatie 18149059
35Arjan GelderblomNO DATA
36De ApologeetNO DATA
37DeBijbelinEénJaarNO DATA
38BijbelstudieNO DATA
39GeloofsaangelegenhedenNO DATA
40Mijn boekenNO DATA
41Nieuw op de boekentafelsNO DATA
42Christelijke boekenNO DATA
43Leven tot eer van GodNO DATA
44DatishartmanNO DATA
45David WilkersonNO DATA
46Entgegnung - John MillerNO DATA
47OudeBazenNO DATA
48Eph4NO DATA
49EquaMusicNO DATA
50lifestyle theologieNO DATA
51weblog van Roel BoschNO DATA
52weblog van Roel BoschNO DATA
53Janneke VlotNO DATA
54Laatste DagNO DATA
55MiykayahNO DATA
56OntmoetingenNO DATA
57Brandend ZandNO DATA
58TwitterkerkNO DATA
59VerderkijkerNO DATA
60Verkenningen in de bergredeNO DATA
61VolgelingNO DATA
62WandelingenNO DATA
63Dagboek Steve van DeventerNO DATA
64Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
65DavidiumNO DATA
66Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
67Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA

dinsdag 1 november 2011

BiblioblogNED Top 30

Hierbij het overzicht van de nieuwste top 30 van BiblioblogNED:


1Staat Geschreven 142702
2Creatov.nl 213228
3Gods Marketing | Hemelse PR voor aardse zaken 446433
4Startersbijbel.nl 615614
5Γεγραμμένα 1087698
6VRIJSPRAAK 1131668
7Kees de Graaf 1145838
8Aantekeningen bij de Bijbel 1189649
9God is in de stilte 1591364
10BiblioblogNED 1762416
11Bijbelgetrouw 2304138
12Weblog Jos Douma 2326072
13Breekt wat braak ligt open ... 2961770
14AlainVerheij.nl 3970907
15Weblog Boele P. Ytsma 4086511
16Dagelijks woord 4124154
17Mjschuurman's Blog 5074705
18Zetetikos 5657103
19Columnchrist 7705680
20Gebedsbroeders 7714365
21FLUTTER.NL 10308778
22Jesus Insite... 10311471
23DIRKs visie 11308748
24Blog | Christelijke educatie 11366199
25Nadenkertjes 13430936
26Janneke Vlot 14075867
27vechtvers 14676967
28Postgereformeerd 14996366
29Postgereformeerd 14996366
30Kattekliek 17817576
31Arjan GelderblomNO DATA
32De ApologeetNO DATA
33DeBijbelinEénJaarNO DATA
34BijbelstudieNO DATA
35GeloofsaangelegenhedenNO DATA
36Mijn boekenNO DATA
37Nieuw op de boekentafelsNO DATA
38Christelijke boekenNO DATA
39Leven tot eer van GodNO DATA
40DatishartmanNO DATA
41David WilkersonNO DATA
42Entgegnung - John MillerNO DATA
43OudeBazenNO DATA
44Eph4NO DATA
45EquaMusicNO DATA
46lifestyle theologieNO DATA
47weblog van Roel BoschNO DATA
48weblog van Roel BoschNO DATA
49Jan van BarneveldNO DATA
50Klaas Spronk's WeblogNO DATA
51Laatste DagNO DATA
52MiykayahNO DATA
53OntmoetingenNO DATA
54weblog van robbert jan perkNO DATA
55Brandend ZandNO DATA
56TwitterkerkNO DATA
57VerderkijkerNO DATA
58Verkenningen in de bergredeNO DATA
59VolgelingNO DATA
60WandelingenNO DATA
61Dagboek Steve van DeventerNO DATA
62Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
63DavidiumNO DATA
64Jacob en AlbertineNO DATA
65Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
66Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
67Mols|hoopNO DATA

vrijdag 7 oktober 2011

Nieuw: Gods Marketing

Een weblog die al een tijdje bestond is God Marketing waarvan we nog niet op de hoogte waren, bij deze toegevoegd aan de lijst.

dinsdag 4 oktober 2011

Nieuw: AlainVerheij.nl

We hebben weer een nieuwe blogger in ons midden Alain Verheij is sinds de zomer begonnen met zijn weblog en de eerste artikelen zien er zeer belovend uit. Ik denk dat we nog meer van hem gaan horen.

maandag 3 oktober 2011

Hoe wordt de maandelijkse lijst samengesteld

Regelmatig wordt de vraag gesteld hoe de maandelijkse lijst wordt samengesteld.

De gegevens worden via een klein programma van de Alexa website (www.alexa.com) gehaald. Alexa verzameld publieke gegevens op basis van gebruikers die hun toolbar hebben geïnstalleerd. Dat betekent dat als een weblog veel bezoekers trekt die de toolbar hebben geïnstalleerd deze automatisch hoger zal komen op de lijst. Echter omdat deze gegevens per dag kunnen verschillen, omdat Alexa bijvoorbeeld nog niet de laatste gegevens heeft verwerkt wordt in de laatste week van de maand drie keer een steekproef genomen en hiervan wordt de hoogste waarde genomen.

Nu zijn deze gegevens behoorlijk subjectief want:
  1. In Nederland heeft niet iedereen de toolbar geïnstalleerd;
  2. De gegevens verschillen per dag, waar niet altijd een verklaring voor is te geven;
  3. Er komen iedere dag meer websites bij, waardoor kleinere websites steeds lager komen. Als je niet bij de top 30 miljoen van de wereld zit dan krijg je "Geen Data"
Omdat bijna alle BiblioblogNED'rs relatief weinig bezoekers krijgen zie je in de maandelijkse lijst dat een groot aantal "Geen Data" heeft.

Om een objectieve meting te krijgen, zouden alle BiblioblogNED'rs bv. een klein scriptje op hun blog moeten plaatsen die bij ieder bezoek een tellertje op een gezamenlijke plek verhoogt. Dit organiseren kost relatief veel werk en de vraag is of iedereen dit scriptje wil installeren. Laat via commentaar weten of hier interesse voor is.

Tot slot, het is natuurlijk ontzettend leuk om bovenin de lijst te komen, echter belangrijker is dat je schrijft voor je plezier en dat je op een gegeven moment een vaste groep lezers hebt.

zaterdag 1 oktober 2011

BiblioblogNED Top 30

Hierbij het overzicht van de nieuwste top 30 van BiblioblogNED:


1Staat Geschreven 183503
2Creatov.nl 327058
3Startersbijbel.nl 1034567
4Aantekeningen bij de Bijbel 1399891
5VRIJSPRAAK 1851474
6Bijbelgetrouw 2302447
7BiblioblogNED 2560048
8Dagelijks woord 4682005
9Columnchrist 5138655
10Weblog Boele P. Ytsma 5940078
11Zetetikos 8916741
12Weblog Jos Douma 10719571
13ÎεγÏαμμένα 11415250
14DIRKs visie 11464052
15Jesus Insite... 11805077
16Kees de Graaf 12554730
17Nadenkertjes 13600785
18Janneke Vlot 14215149
19vechtvers 14787376
20Blog | Christelijke educatie 17486335
21Gebedsbroeders 27793601
22Arjan GelderblomNO DATA
23De ApologeetNO DATA
24DeBijbelinEénJaarNO DATA
25BijbelstudieNO DATA
26GeloofsaangelegenhedenNO DATA
27Mijn boekenNO DATA
28Nieuw op de boekentafelsNO DATA
29Christelijke boekenNO DATA
30Leven tot eer van GodNO DATA
31DatishartmanNO DATA
32David WilkersonNO DATA
33Entgegnung - John MillerNO DATA
34OudeBazenNO DATA
35Eph4NO DATA
36EquaMusicNO DATA
37lifestyle theologieNO DATA
38God is in de stilteNO DATA
39weblog van Roel BoschNO DATA
40weblog van Roel BoschNO DATA
41Jan van BarneveldNO DATA
42KattekliekNO DATA
43Klaas Spronk's WeblogNO DATA
44Laatste DagNO DATA
45MiykayahNO DATA
46Mjschuurman's BlogNO DATA
47Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
48OntmoetingenNO DATA
49weblog van robbert jan perkNO DATA
50Brandend ZandNO DATA
51TwitterkerkNO DATA
52VerderkijkerNO DATA
53Verkenningen in de bergredeNO DATA
54VolgelingNO DATA
55WandelingenNO DATA
56Dagboek Steve van DeventerNO DATA
57Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
58DavidiumNO DATA
59FLUTTER.NLNO DATA
60Jacob en AlbertineNO DATA
61Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
62Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
63PostgereformeerdNO DATA
64PostgereformeerdNO DATA
65Mols|hoopNO DATA

donderdag 1 september 2011

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de BiblioblogNED Top 30 van deze maand.

Nb. weblogs welke gehost zijn bij Weblog.nl zijn niet correct weergegeven vanwege dat deze provider al meerdere dagen/weken bezig is met een vage migratie.


1Staat Geschreven 184920
2Creatov.nl 346956
3Startersbijbel.nl 802787
4Aantekeningen bij de Bijbel 1134906
5Bijbelgetrouw 2032395
6VRIJSPRAAK 2142003
7BiblioblogNED 2661065
8Columnchrist 5541991
9ÎεγÏαμμένα 5572639
10Dagelijks woord 6219155
11Kees de Graaf 7561872
12Gebedsbroeders 8223637
13Zetetikos 9793473
14God is in de stilte 10001491
15Postgereformeerd 10181082
16Postgereformeerd 10181082
17Ontmoetingen 12073189
18Weblog Boele P. Ytsma 12358799
19Mjschuurman's Blog 12368540
20Miykayah 13380691
21Nadenkertjes 13601269
22Janneke Vlot 14261201
23DIRKs visie 15300700
24Blog | Christelijke educatie 17324228
25Jesus Insite... 19308209
26FLUTTER.NL 19367607
27Christelijke boeken 25769471
28Arjan GelderblomNO DATA
29De ApologeetNO DATA
30DeBijbelinEénJaarNO DATA
31BijbelstudieNO DATA
32GeloofsaangelegenhedenNO DATA
33Mijn boekenNO DATA
34Nieuw op de boekentafelsNO DATA
35Leven tot eer van GodNO DATA
36DatishartmanNO DATA
37David WilkersonNO DATA
38Entgegnung - John MillerNO DATA
39OudeBazenNO DATA
40Eph4NO DATA
41EquaMusicNO DATA
42lifestyle theologieNO DATA
43weblog van Roel BoschNO DATA
44weblog van Roel BoschNO DATA
45Jan van BarneveldNO DATA
46Weblog Jos DoumaNO DATA
47KattekliekNO DATA
48Klaas Spronk's WeblogNO DATA
49Laatste DagNO DATA
50Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
51weblog van robbert jan perkNO DATA
52Brandend ZandNO DATA
53TwitterkerkNO DATA
54vechtversNO DATA
55VerderkijkerNO DATA
56Verkenningen in de bergredeNO DATA
57VolgelingNO DATA
58WandelingenNO DATA
59Dagboek Steve van DeventerNO DATA
60Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
61DavidiumNO DATA
62Jacob en AlbertineNO DATA
63Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
64Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
65Mols|hoopNO DATA


woensdag 3 augustus 2011

Nieuw: Oude Bazen

Bert Overbeek is pas begonnen met de blog Oude Bazen en het ziet er naar uit dat hier in de toekomst interessante artikelen komen.

zondag 31 juli 2011

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de BiblioblogNED Top 30 van deze maand.


1Staat Geschreven 246964
2Creatov.nl 362453
3Startersbijbel.nl 769887
4Aantekeningen bij de Bijbel 1133989
5VRIJSPRAAK 1770856
6BiblioblogNED 2599824
7Bijbelgetrouw 2890060
8Dagelijks woord 3444402
9Γεγραμμένα 4263486
10Weblog Boele P. Ytsma 5465667
11Columnchrist 5632993
12Gebedsbroeders 6084287
13FLUTTER.NL 7358077
14Postgereformeerd 8018241
15Postgereformeerd 8018241
16Kees de Graaf 9189967
17Zetetikos 9665898
18God is in de stilte 9909512
19Ontmoetingen 11952120
20Mjschuurman's Blog 12250721
21Miykayah 13240762
22Weblog Jos Douma 13497357
23DIRKs visie 15181297
24Davidium 15563261
25Jan van Barneveld 15563728
26David Wilkerson 16449616
27Jesus Insite... 19206637
28Nadenkertjes 19386113
29Christelijke boeken 25608089
30Arjan GelderblomNO DATA
31De ApologeetNO DATA
32DeBijbelinEénJaarNO DATA
33BijbelstudieNO DATA
34GeloofsaangelegenhedenNO DATA
35Mijn boekenNO DATA
36Nieuw op de boekentafelsNO DATA
37Leven tot eer van GodNO DATA
38DatishartmanNO DATA
39Entgegnung - John MillerNO DATA
40Eph4NO DATA
41EquaMusicNO DATA
42lifestyle theologieNO DATA
43Janneke VlotNO DATA
44KattekliekNO DATA
45Klaas Spronk's WeblogNO DATA
46Laatste DagNO DATA
47Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
48weblog van robbert jan perkNO DATA
49Ruben HaddersNO DATA
50weblog van Roel BoschNO DATA
51Brandend ZandNO DATA
52TwitterkerkNO DATA
53vechtversNO DATA
54VerderkijkerNO DATA
55Verkenningen in de bergredeNO DATA
56VolgelingNO DATA
57WandelingenNO DATA
58Dagboek Steve van DeventerNO DATA
59Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
60Blog | Christelijke educatieNO DATA
61Jacob en AlbertineNO DATA
62Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
63Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
64Mols|hoopNO DATA

vrijdag 1 juli 2011

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de BiblioblogNED Top 30 van deze maand.


1Staat Geschreven 280971
2Creatov.nl 332553
3Startersbijbel.nl 538021
4Aantekeningen bij de Bijbel 975462
5VRIJSPRAAK 1724280
6Dagelijks woord 2896865
7BiblioblogNED 3075206
8Bijbelgetrouw 3153871
9ÎεγÏαμμένα 3995983
10Weblog Boele P. Ytsma 4524480
11Zetetikos 5785088
12Gebedsbroeders 6079976
13Columnchrist 7131595
14FLUTTER.NL 7352662
15Postgereformeerd 8001843
16Postgereformeerd 8006857
17Weblog Jos Douma 9473460
18God is in de stilte 9842683
19David Wilkerson 10171783
20Kees de Graaf 11724744
21Davidium 11751624
22Ontmoetingen 11904763
23Mjschuurman's Blog 12225164
24Blog | Christelijke educatie 13015908
25Miykayah 13202509
26Breekt wat braak ligt open ... 15304144
27Jan van Barneveld 15453705
28Nadenkertjes 19385463
29Jesus Insite... 19572461
30Mols|hoop 20505348
31Christelijke boeken 25539882
32Arjan GelderblomNO DATA
33De ApologeetNO DATA
34DeBijbelinEénJaarNO DATA
35BijbelstudieNO DATA
36GeloofsaangelegenhedenNO DATA
37Mijn boekenNO DATA
38Nieuw op de boekentafelsNO DATA
39Leven tot eer van GodNO DATA
40DatishartmanNO DATA
41Entgegnung - John MillerNO DATA
42Eph4NO DATA
43EquaMusicNO DATA
44lifestyle theologieNO DATA
45Janneke VlotNO DATA
46KattekliekNO DATA
47Klaas Spronk's WeblogNO DATA
48Laatste DagNO DATA
49weblog van robbert jan perkNO DATA
50Ruben HaddersNO DATA
51weblog van Roel BoschNO DATA
52Brandend ZandNO DATA
53TwitterkerkNO DATA
54vechtversNO DATA
55VerderkijkerNO DATA
56Verkenningen in de bergredeNO DATA
57VolgelingNO DATA
58WandelingenNO DATA
59Dagboek Steve van DeventerNO DATA
60Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
61DIRKs visieNO DATA
62Jacob en AlbertineNO DATA
63Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
64Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA

woensdag 1 juni 2011

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de BiblioblogNED Top 30 van deze maand.


1Creatov.nl 335217
2Staat Geschreven 391893
3Startersbijbel.nl 520301
4Aantekeningen bij de Bijbel 856223
5VRIJSPRAAK 1897218
6Bijbelgetrouw 2545837
7Dagelijks woord 2845962
8BiblioblogNED 3389065
9Weblog Boele P. Ytsma 4376264
10Γεγραμμένα 5697658
11Weblog Jos Douma 5758286
12Columnchrist 6938187
13Blog | Christelijke educatie 7135764
14David Wilkerson 7967892
15FLUTTER.NL 8521825
16Zetetikos 8892308
17Gebedsbroeders 11227307
18Davidium 11384706
19Volgeling 13288587
20Breekt wat braak ligt open ... 14786914
21Jan van Barneveld 14904160
22Nadenkertjes 18774893
23Jesus Insite... 18955700
24Postgereformeerd 19376925
25Postgereformeerd 19376925
26Mols|hoop 19685337
27Arjan Gelderblom 20440410
28De ApologeetNO DATA
29DeBijbelinEénJaarNO DATA
30BijbelstudieNO DATA
31GeloofsaangelegenhedenNO DATA
32Mijn boekenNO DATA
33Nieuw op de boekentafelsNO DATA
34Christelijke boekenNO DATA
35Leven tot eer van GodNO DATA
36DatishartmanNO DATA
37Entgegnung - John MillerNO DATA
38Eph4NO DATA
39EquaMusicNO DATA
40lifestyle theologieNO DATA
41God is in de stilteNO DATA
42Janneke VlotNO DATA
43KattekliekNO DATA
44Klaas Spronk's WeblogNO DATA
45Laatste DagNO DATA
46MiykayahNO DATA
47Mjschuurman's BlogNO DATA
48OntmoetingenNO DATA
49weblog van robbert jan perkNO DATA
50Ruben HaddersNO DATA
51weblog van Roel BoschNO DATA
52Brandend ZandNO DATA
53TwitterkerkNO DATA
54vechtversNO DATA
55VerderkijkerNO DATA
56Verkenningen in de bergredeNO DATA
57WandelingenNO DATA
58Dagboek Steve van DeventerNO DATA
59Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
60DIRKs visieNO DATA
61Jacob en AlbertineNO DATA
62Kees de GraafNO DATA
63Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
64Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA

zondag 1 mei 2011

BiblioblogNED Top 30

Hierbij alweer de nieuwe Top 30, met een aantal flinke verschuivingen ten opzichte van de vorige keer.


1Creatov.nl 341949
2Staat Geschreven 382269
3Startersbijbel.nl 577854
4Aantekeningen bij de Bijbel 697309
5VRIJSPRAAK 1672267
6Bijbelgetrouw 2015266
7BiblioblogNED 3343683
8Dagelijks woord 3577803
9Blog | Christelijke educatie 5845619
10Weblog Jos Douma 6354409
11Columnchrist 7927762
12Nadenkertjes 8099015
13Zetetikos 8645068
14Γεγραμμένα 8810809
15David Wilkerson 10677912
16Jesus Insite... 11202794
17Weblog Boele P. Ytsma 12718788
18Volgeling 12972179
19Breekt wat braak ligt open ... 14403517
20Mols|hoop 19016464
21Arjan Gelderblom 19736978
22Jan van Barneveld 19899535
23Davidium 21183871
24De ApologeetNO DATA
25DeBijbelinEénJaarNO DATA
26BijbelstudieNO DATA
27GeloofsaangelegenhedenNO DATA
28Mijn boekenNO DATA
29Nieuw op de boekentafelsNO DATA
30Christelijke boekenNO DATA
31Leven tot eer van GodNO DATA
32DatishartmanNO DATA
33Entgegnung - John MillerNO DATA
34Eph4NO DATA
35EquaMusicNO DATA
36GebedsbroedersNO DATA
37lifestyle theologieNO DATA
38God is in de stilteNO DATA
39Janneke VlotNO DATA
40KattekliekNO DATA
41Klaas Spronk's WeblogNO DATA
42Laatste DagNO DATA
43MiykayahNO DATA
44Mjschuurman's BlogNO DATA
45OntmoetingenNO DATA
46weblog van robbert jan perkNO DATA
47Ruben HaddersNO DATA
48weblog van Roel BoschNO DATA
49Brandend ZandNO DATA
50TwitterkerkNO DATA
51vechtversNO DATA
52VerderkijkerNO DATA
53Verkenningen in de bergredeNO DATA
54WandelingenNO DATA
55Dagboek Steve van DeventerNO DATA
56Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
57DIRKs visieNO DATA
58FLUTTER.NLNO DATA
59Jacob en AlbertineNO DATA
60Kees de GraafNO DATA
61Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
62Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
63PostgereformeerdNO DATA



donderdag 21 april 2011

BiblioblogNED nu ook op Twitter

BiblioblogNED is nu ook te vinden op Twitter via @BiblioblogNED de bedoeling is dat hier in de nabije toekomst links naar alle berichten verschijnen.

maandag 18 april 2011

Nieuw: weblog Ontmoetingen

Vandaag kwam ik de weblog Ontmoetingen van Henny Perfors tegen, welke sinds een paar maanden begonnen is met bloggen. De artikelen zijn zeer de moeite waard om te lezen.

donderdag 31 maart 2011

BiblioblogNED Top 30

Overzicht van de laatste BiblioblogNED Top 30 en alles wat daaronder zit.


1Creatov.nl 423277
2Aantekeningen bij de Bijbel 608272
3Staat Geschreven 656729
4Startersbijbel.nl 961204
5VRIJSPRAAK 2002401
6Bijbelgetrouw 2139737
7BiblioblogNED 4008611
8Dagelijks woord 5366400
9Nadenkertjes 5960020
10Weblog Jos Douma 6389772
11Blog | Christelijke educatie 7621345
12Gebedsbroeders 9116037
13Columnchrist 10050799
14David Wilkerson 12184836
15Volgeling 12549875
16Jesus Insite... 15706161
17Γεγραμμένα 18246639
18Aanbidding.net Levenslessen 18505694
19Christelijke boeken 18647407
20Arjan Gelderblom 19020491
21Jan van Barneveld 19230357
22DIRKs visie 19780242
23Davidium 20606676
24Klaas Spronk's Weblog 22051662
25Zetetikos 26214439
26De ApologeetNO DATA
27DeBijbelinEénJaarNO DATA
28BijbelstudieNO DATA
29GeloofsaangelegenhedenNO DATA
30Mijn boekenNO DATA
31Nieuw op de boekentafelsNO DATA
32Weblog Boele P. YtsmaNO DATA
33Leven tot eer van GodNO DATA
34DatishartmanNO DATA
35Entgegnung - John MillerNO DATA
36Eph4NO DATA
37EquaMusicNO DATA
38lifestyle theologieNO DATA
39God is in de stilteNO DATA
40Janneke VlotNO DATA
41KattekliekNO DATA
42Laatste DagNO DATA
43MiykayahNO DATA
44Mjschuurman's BlogNO DATA
45Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
46weblog van robbert jan perkNO DATA
47Ruben HaddersNO DATA
48weblog van Roel BoschNO DATA
49Brandend ZandNO DATA
50TwitterkerkNO DATA
51vechtversNO DATA
52VerderkijkerNO DATA
53Verkenningen in de bergredeNO DATA
54WandelingenNO DATA
55Dagboek Steve van DeventerNO DATA
56Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
57FLUTTER.NLNO DATA
58Jacob en AlbertineNO DATA
59Kees de GraafNO DATA
60Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
61Nico-Dirk van LooNO DATA
62PostgereformeerdNO DATA
63Mols|hoopNO DATA

dinsdag 29 maart 2011

Nu ook op Twitter

Omdat steeds meer BiblioblogNED'ers zich ook op Twitter begeven, is er een aparte lijst aangemaakt, deze is hier http://twitter.com/bijbelnotities/biblioblogned te vinden. Sta je er niet op, laat dan een berichtje achter zodat we je erbij kunnen zetten.

Blog: Staat Geschreven

De twitterende theologen Jaap Marinus (27) en Erik Drenth (27) proberen op http://www.staatgeschreven.nl de brug tussen orthodoxe en liberale theologie te bouwen. Volgens een simpel maar succesvol concept, zegt Jaap. “We nemen iedere week een Bijbeltekst, en daar geven we allebei onze eigen visie op. We merken dat het aanslaat bij de mensen. Elke week worden we op onze reacties op de tekst van de week aangesproken.”

Het leuke is dat bezoekers van de site kunnen stemmen op de reactie van Jaap of Erik. “Dat maakt de website lekker interactief, en zet je aan tot nadenken over het onderwerp.”, aldus Erik. “We nodigen iedereen die op zoek is naar een wekelijkse portie theologisch debat uit om mee te lezen en mee te doen op onze site.”

donderdag 3 maart 2011

God is in de stilte

Sinds enkele weken een nieuwe blog: 'God is in de stilte'. Neem even de tijd. Van ophouden weten. Wees stil. Denk na. Over jezelf, het leven, God, het geloof, muziek. Wat is het, wat doet het me je, waar leidt het toe? Hoe ga ik om met andere mensen? Wie ben ik en wie is God? Nadenkertjes, mooie foto's, muziek die raakt of die ergens over gaat, het is allemaal te vinden op deze site.

dinsdag 1 maart 2011

BiblioblogNED Top 30

Iedere maand is het weer spannend hoe de lijst er gaat uitzien. Deze maand zijn er echter niet al te grote verschuivingen.

1Aantekeningen bij de Bijbel 619504
2Creatov.nl 748982
3VRIJSPRAAK 2051109
4Startersbijbel.nl 2259386
5Bijbelgetrouw 3273315
6Nadenkertjes 4560846
7BiblioblogNED 4808092
8Dagelijks woord 4838136
9Weblog Jos Douma 6744589
10Gebedsbroeders 7219208
11Davidium 9531994
12Columnchrist 13280747
13Mols|hoop 13983218
14Jesus Insite... 15299731
15Blog | Christelijke educatie 15478315
16Weblog Boele P. Ytsma 15535341
17Postgereformeerd 15626397
18Kattekliek 17114998
19David Wilkerson 18196479
20Aanbidding.net Levenslessen 18279120
21Christelijke boeken 18409581
22Jan van Barneveld 18873958
23DIRKs visie 19295455
24Klaas Spronk's Weblog 21517207
25Zetetikos 25655627
26Arjan GelderblomNO DATA
27De ApologeetNO DATA
28DeBijbelinEénJaarNO DATA
29BijbelstudieNO DATA
30GeloofsaangelegenhedenNO DATA
31Mijn boekenNO DATA
32Nieuw op de boekentafelsNO DATA
33Leven tot eer van GodNO DATA
34DatishartmanNO DATA
35Entgegnung - John MillerNO DATA
36Eph4NO DATA
37EquaMusicNO DATA
38ΓεγραμμέναNO DATA
39lifestyle theologieNO DATA
40Janneke VlotNO DATA
41Laatste DagNO DATA
42MiykayahNO DATA
43Mjschuurman's BlogNO DATA
44Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
45weblog van robbert jan perkNO DATA
46Ruben HaddersNO DATA
47weblog van Roel BoschNO DATA
48Brandend ZandNO DATA
49TwitterkerkNO DATA
50vechtversNO DATA
51VerderkijkerNO DATA
52Verkenningen in de bergredeNO DATA
53VolgelingNO DATA
54WandelingenNO DATA
55Dagboek Steve van DeventerNO DATA
56Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
57FLUTTER.NLNO DATA
58Jacob en AlbertineNO DATA
59Kees de GraafNO DATA
60Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
61Nico-Dirk van LooNO DATA

dinsdag 1 februari 2011

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de nieuwe BiblioblogNED Top 30 en we worden zelfs genoemd in de The January 2011 Biblical Studies Carnival:
The Dutch are evidently angry that there are few Dutch blogs in the Official Top 50 list- so (as many other angry souls have done), they’ve come up with their own Avignonian Papacy. With the multiplication of lists, sins are multiplied.

In ieder geval hier is de lijst:

1Aantekeningen bij de Bijbel 637287
2Creatov.nl 1666540
3VRIJSPRAAK 3628453
4Startersbijbel.nl 4584512
5Bijbelgetrouw 4953379
6Gebedsbroeders 6379550
7Dagelijks woord 6470509
8BiblioblogNED 6525227
9Weblog Jos Douma 6631165
10Nadenkertjes 6734546
11Kattekliek 7873420
12Davidium 9383250
13Weblog Boele P. Ytsma 10198318
14David Wilkerson 10917968
15DIRKs visie 11145481
16Jan van Barneveld 12725440
17Columnchrist 13069894
18Mols|hoop 13786084
19Postgereformeerd 15432056
20Aanbidding.net Levenslessen 18115959
21Christelijke boeken 18217389
22Jesus Insite... 19409934
23Klaas Spronk's Weblog 21099924
24Zetetikos 25262634
25Dagboek Steve van Deventer 27347832
26Arjan GelderblomNO DATA
27De ApologeetNO DATA
28DeBijbelinEénJaarNO DATA
29BijbelstudieNO DATA
30GeloofsaangelegenhedenNO DATA
31Mijn boekenNO DATA
32Nieuw op de boekentafelsNO DATA
33Leven tot eer van GodNO DATA
34DatishartmanNO DATA
35Entgegnung - John MillerNO DATA
36Eph4NO DATA
37EquaMusicNO DATA
38ΓεγραμμέναNO DATA
39lifestyle theologieNO DATA
40Janneke VlotNO DATA
41Laatste DagNO DATA
42MiykayahNO DATA
43Mjschuurman's BlogNO DATA
44Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
45weblog van robbert jan perkNO DATA
46Ruben HaddersNO DATA
47weblog van Roel BoschNO DATA
48Brandend ZandNO DATA
49TwitterkerkNO DATA
50vechtversNO DATA
51VerderkijkerNO DATA
52Verkenningen in de bergredeNO DATA
53VolgelingNO DATA
54WandelingenNO DATA
55Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
56Blog | Christelijke educatieNO DATA
57FLUTTER.NLNO DATA
58Jacob en AlbertineNO DATA
59Kees de GraafNO DATA
60Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
61Nico-Dirk van LooNO DATA

donderdag 20 januari 2011

Nieuw: weblog Kees de Graaf

Een nieuwe blog aan het BiblioblogNED firmament is de weblog van Kees de Graaf. Volgens zijn startpagina is "zijn grootste passie het evangelie van Jezus Christus. Dat evangelie is uniek en dat evangelie wil ik uitdragen naar de mate van de gaven die mij geschonken zijn. Soms schrijf ik preken of korte Bijbel meditaties en Bijbelstudies."

Zijn weblog en bijbehorende website is hier te vinden.

dinsdag 11 januari 2011

Nieuw: Γεγραμμένα



Cor Hoogerwerf, Research Master student Classics and Ancient Near Eastern Civilisations aan de Universiteit Leiden beheert de blog Γεγραμμένα (Grieks voor "wat geschreven staat"). Hij weet scherpe kanttekeningen te maken in zijn artikelen, die zeker de moeite waard zijn om te lezen.

dinsdag 4 januari 2011

maandag 3 januari 2011

Nieuw: Vechtvers

Zo aan het begin van het jaar nemen veel mensen zich weer voor om Bijbelteksten uit hun hoofd te leren. De blog Vechtvers.nl is een blog die je daarbij kan helpen. Vechtersverzen zijn korte stukken uit de Bijbel om iedere week te leren, in te prenten.

zaterdag 1 januari 2011

BiblioblogNED Top 30

Aan het begin van het nieuwe jaar wil ik jullie allemaal een gezegend blogjaar toewensen. Natuurlijk hoop ik dat jullie allemaal hoger op de beroemdste en enige lijst van BibliogNED komen.


1Aantekeningen bij de Bijbel 912352
2Creatov.nl 1393576
3Dagelijks woord 4136226
4Nadenkertjes 4366926
5Bijbelgetrouw 4900188
6Startersbijbel.nl 5135022
7VRIJSPRAAK 5209396
8Kattekliek 5492417
9Davidium 5764703
10Weblog Jos Douma 6557803
11Jesus Insite... 8075224
12BiblioblogNED 8541253
13Weblog Boele P. Ytsma 9954704
14Gebedsbroeders 12232574
15Jan van Barneveld 12526174
16Mols|hoop 13560826
17Postgereformeerd 15193686
18DIRKs visie 15409569
19David Wilkerson 15409614
20Columnchrist 19527852
21Nieuw op de boekentafels 23409095
22Dagboek Steve van Deventer 27290217
23Arjan GelderblomNO DATA
24De ApologeetNO DATA
25DeBijbelinEénJaarNO DATA
26BijbelstudieNO DATA
27GeloofsaangelegenhedenNO DATA
28Mijn boekenNO DATA
29Christelijke boekenNO DATA
30Leven tot eer van GodNO DATA
31DatishartmanNO DATA
32Entgegnung - John MillerNO DATA
33Eph4NO DATA
34EquaMusicNO DATA
35lifestyle theologieNO DATA
36Janneke VlotNO DATA
37Klaas Spronk's WeblogNO DATA
38Laatste DagNO DATA
39MiykayahNO DATA
40Mjschuurman's BlogNO DATA
41Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
42weblog van robbert jan perkNO DATA
43Ruben HaddersNO DATA
44weblog van Roel BoschNO DATA
45Brandend ZandNO DATA
46TwitterkerkNO DATA
47VerderkijkerNO DATA
48Verkenningen in de bergredeNO DATA
49VolgelingNO DATA
50WandelingenNO DATA
51Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
52Blog | Christelijke educatieNO DATA
53FLUTTER.NLNO DATA
54Jacob en AlbertineNO DATA
55Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
56Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
57ZetetikosNO DATA