zondag 26 december 2010

Aantekeningen bij de Bijbel

De website en weblog "Aantekeningen van de Bijbel" is sinds gisteren uit de lucht. Er zijn enige problemen met het serverpark waardoor de verwachting is dat deze website incl. enkele anderen pas in de loop van volgende week weer terug zijn.

De webmaster biedt via deze manier zijn excuses aan voor het ongemak.

dinsdag 21 december 2010

Nieuw: Leven tot eer van God

Vandaag zag ik de weblog van de Spakenburger Corné Koelewijn "Leven tot eer van God". Ondanks het feit dat de weblog alweer bijna 3 jaar bestaat, was ik hem nog niet eerder tegengekomen. Maar de artikelen zijn zeker de moeite waard.

woensdag 1 december 2010

BiblioblogNED Top 30

De maanden vliegen voorbij en hierbij weer de nieuwste Top 30 van Nederlandse Bibliobloggers:


1Creatov.nl 953063
2Aantekeningen bij de Bijbel 1337079
3Kattekliek 2854858
4Startersbijbel.nl 3824268
5Dagelijks woord 3870163
6Weblog Boele P. Ytsma 4299361
7Bijbelgetrouw 4946678
8Gebedsbroeders 5006849
9Nadenkertjes 5642401
10BiblioblogNED 7112142
11VRIJSPRAAK 7382177
12Davidium 7546646
13Weblog Jos Douma 7975207
14Jesus Insite... 8131981
15DIRKs visie 9327680
16Zetetikos 12564094
17Jan van Barneveld 12639819
18David Wilkerson 15506945
19Postgereformeerd 18088762
20Klaas Spronk's Weblog 19335484
21FLUTTER.NL 19551605
22Columnchrist 19746781
23Nieuw op de boekentafels 23780943
24Mjschuurman's Blog 27550495
25Dagboek Steve van Deventer 27865923
26Arjan GelderblomNO DATA
27De ApologeetNO DATA
28DeBijbelinEénJaarNO DATA
29BijbelstudieNO DATA
30GeloofsaangelegenhedenNO DATA
31Mijn boekenNO DATA
32Christelijke boekenNO DATA
33DatishartmanNO DATA
34Entgegnung - John MillerNO DATA
35Eph4NO DATA
36EquaMusicNO DATA
37lifestyle theologieNO DATA
38Janneke VlotNO DATA
39Laatste DagNO DATA
40MiykayahNO DATA
41Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
42weblog van robbert jan perkNO DATA
43Ruben HaddersNO DATA
44weblog van Roel BoschNO DATA
45Brandend ZandNO DATA
46TwitterkerkNO DATA
47VerderkijkerNO DATA
48Verkenningen in de bergredeNO DATA
49VolgelingNO DATA
50WandelingenNO DATA
51Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
52Blog | Christelijke educatieNO DATA
53Jacob en AlbertineNO DATA
54Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
55Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
56Mols|hoopNO DATA