donderdag 4 november 2010

Columnchrist 100.000 bezoekers!!

Henk van Blijderveen kondigde vandaag aan dat zijn blog Columnchrist 100.000 bezoekers heeft gehad sinds hij begon met bloggen. Dat is een felicitatie waard, en laat zien dan als je een interessante blog hebt, er genoeg bezoekers komen.

maandag 1 november 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de nieuwste lijst met een paar kleine verschuivingen.


1Creatov.nl 900508
2Aantekeningen bij de Bijbel 1926446
3Kattekliek 3004616
4Weblog Boele P. Ytsma 3094764
5Startersbijbel.nl 3248882
6Gebedsbroeders 3590528
7Dagelijks woord 3996551
8Bijbelgetrouw 4615215
9Davidium 6064247
10Nadenkertjes 6456219
11Jan van Barneveld 7062038
12DIRKs visie 7066868
13VRIJSPRAAK 7206767
14Weblog Jos Douma 7919540
15Jesus Insite... 7991347
16Postgereformeerd 9045884
17BiblioblogNED 12116096
18Zetetikos 12481430
19David Wilkerson 14074759
20Columnchrist 14632241
21Klaas Spronk's Weblog 19231355
22FLUTTER.NL 19486682
23De Apologeet 23490380
24Nieuw op de boekentafels 23869336
25Mjschuurman's Blog 27364123
26Arjan GelderblomNO DATA
27DeBijbelinEƃ©nJaarNO DATA
28BijbelstudieNO DATA
29GeloofsaangelegenhedenNO DATA
30Mijn boekenNO DATA
31Christelijke boekenNO DATA
32DatishartmanNO DATA
33Entgegnung - John MillerNO DATA
34Eph4NO DATA
35EquaMusicNO DATA
36lifestyle theologieNO DATA
37Janneke VlotNO DATA
38Laatste DagNO DATA
39MiykayahNO DATA
40Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
41weblog van robbert jan perkNO DATA
42Ruben HaddersNO DATA
43weblog van Roel BoschNO DATA
44Brandend ZandNO DATA
45TwitterkerkNO DATA
46VerderkijkerNO DATA
47Verkenningen in de bergredeNO DATA
48VolgelingNO DATA
49WandelingenNO DATA
50Dagboek Steve van DeventerNO DATA
51Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
52Blog | Christelijke educatieNO DATA
53Jacob en AlbertineNO DATA
54Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
55Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
56Mols|hoopNO DATA