zondag 31 oktober 2010

Overleden: Ger Gerritse

Een van de meest actieve en gepassioneerde Bibliobloggers Ger Gerritse, bekend van oa. de weblogs Bijbelstudie en Geloofsaangelegenheden is 28 oktober 2010 op 88-jarige leeftijd overleden. Volgens zijn familie maakte hij zich in de laatste weken nog zorgen over dat mensen tevergeefs vragen zouden stellen.

Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte toe in deze periode van verdriet.

donderdag 28 oktober 2010

Nieuw: DeBijbelinEĆ©nJaar

De DeBijbelinEĆ©nJaar blog is pas gestart en ziet er veelbelovend uit.

zaterdag 2 oktober 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de laatste Top 30 lijst


1Creatov.nl 1132871
2Aantekeningen bij de Bijbel 1758963
3Gebedsbroeders 2904678
4Weblog Boele P. Ytsma 3287390
5Kattekliek 3356119
6Bijbelgetrouw 3384432
7VRIJSPRAAK 3680296
8Jan van Barneveld 3725791
9Startersbijbel.nl 4109225
10Dagelijks woord 4777215
11DIRKs visie 5060700
12Davidium 7650634
13Postgereformeerd 8972271
14Weblog Jos Douma 9058552
15David Wilkerson 9733287
16Zetetikos 9961670
17BiblioblogNED 11867709
18Jacob en Albertine 13935271
19Columnchrist 15758632
20Jesus Insite... 18087110
21Klaas Spronk's Weblog 19070060
22FLUTTER.NL 19280229
23Verderkijker 19441304
24Miykayah 19495133
25Brandend Zand 19499556
26Nieuw op de boekentafels 20566429
27Nederlandse Bijbelvertalingen - weblog 20749134
28De Apologeet 23302367
29Mjschuurman's Blog 27086388
30Arjan GelderblomNO DATA
31BijbelstudieNO DATA
32GeloofsaangelegenhedenNO DATA
33Mijn boekenNO DATA
34Christelijke boekenNO DATA
35DatishartmanNO DATA
36Entgegnung - John MillerNO DATA
37Eph4NO DATA
38EquaMusicNO DATA
39lifestyle theologieNO DATA
40Janneke VlotNO DATA
41Laatste DagNO DATA
42Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
43weblog van robbert jan perkNO DATA
44Ruben HaddersNO DATA
45weblog van Roel BoschNO DATA
46TwitterkerkNO DATA
47Verkenningen in de bergredeNO DATA
48VolgelingNO DATA
49WandelingenNO DATA
50Dagboek Steve van DeventerNO DATA
51Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
52Blog | Christelijke educatieNO DATA
53Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
54NadenkertjesNO DATA
55Mols|hoopNO DATA