zaterdag 11 september 2010

Nieuw: Mols | hoop

Anco van Moolenbroek, directeur van de school de Passie in Utrecht, heeft al enige tijd een blog met interessante artikelen. Alle reden om hem op onze lijst te zetten.

woensdag 1 september 2010

Boele P. Ytsma

Gisteren schreef Boele P. Ytsma op zijn weblog dat wegens persoonlijke redenen hij stopt met bloggen. In een tijd dat we over-gecommuniceerd worden, is dit een moedig besluit. Het team van BiblioblogNED vind het natuurlijk jammer dat hij stopt, maar we wensen hem in zijn verdere leven het allerbeste toe.

BiblioblogNED Top 30

Hierbij weer de nieuwste BiblioblogNED.


1Creatov.nl 1741045
2Aantekeningen bij de Bijbel 1887932
3Gebedsbroeders 2610123
4Bijbelgetrouw 3142653
5Jan van Barneveld 3349058
6VRIJSPRAAK 3682003
7Dagelijks woord 4958483
8Weblog Boele P. Ytsma 5920714
9DIRKs visie 6205909
10Davidium 7829007
11Startersbijbel.nl 8359108
12David Wilkerson 9625043
13Kattekliek 10321378
14Postgereformeerd 11786793
15Verderkijker 12479782
16Jacob en Albertine 13809533
17Columnchrist 15560123
18Nadenkertjes 16375928
19Jesus Insite... 17775290
20BiblioblogNED 18252623
21Miykayah 19185706
22Brandend Zand 19189643
23Nieuw op de boekentafels 20285497
24Nederlandse Bijbelvertalingen - weblog 20448324
25Zetetikos 22764857
26De Apologeet 22963816
27Weblog Jos Douma 26708517
28Arjan GelderblomNO DATA
29BijbelstudieNO DATA
30GeloofsaangelegenhedenNO DATA
31Mijn boekenNO DATA
32Christelijke boekenNO DATA
33DatishartmanNO DATA
34Entgegnung - John MillerNO DATA
35Eph4NO DATA
36EquaMusicNO DATA
37lifestyle theologieNO DATA
38Janneke VlotNO DATA
39Klaas Spronk's WeblogNO DATA
40Laatste DagNO DATA
41Mjschuurman's BlogNO DATA
42Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
43weblog van robbert jan perkNO DATA
44Ruben HaddersNO DATA
45weblog van Roel BoschNO DATA
46TwitterkerkNO DATA
47Verkenningen in de bergredeNO DATA
48VolgelingNO DATA
49WandelingenNO DATA
50Dagboek Steve van DeventerNO DATA
51Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
52Blog | Christelijke educatieNO DATA
53FLUTTER.NLNO DATA
54Aanbidding.net LevenslessenNO DATA