donderdag 1 juli 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de maandelijkse lijst van BiblioblogNED, waarbij weer een aantal flinke verschuivingen. Ook zijn er deze maand weer een aantal nieuwe bloggers bij gekomen. De winnaar voor de derde keer op een rij is:
Creatov.nl


1Creatov.nl 1173134
2Gebedsbroeders 2079814
3Aantekeningen bij de Bijbel 2542039
4Dagelijks woord 3011297
5Bijbelgetrouw 3678829
6Jan van Barneveld 3689444
7VRIJSPRAAK 4654132
8DIRKs visie 5103354
9Davidium 7279083
10Weblog Jos Douma 9083185
11Verderkijker 9668619
12Startersbijbel.nl 11369384
13Nieuw op de boekentafels 12901937
14Nadenkertjes 16023882
15Blog | Christelijke educatie 16311606
16Arjan Gelderblom 16878203
17FLUTTER.NL 17586072
18Dagboek Steve van Deventer 18196962
19Wandelingen 18523118
20Nederlandse Bijbelvertalingen - weblog 19212880
21Volgeling 19729250
22Mjschuurman's Blog 19753742
23De ApologeetNO DATA
24BiblioblogNEDNO DATA
25BijbelstudieNO DATA
26GeloofsaangelegenhedenNO DATA
27Mijn boekenNO DATA
28Weblog Boele P. YtsmaNO DATA
29Christelijke boekenNO DATA
30ColumnchristNO DATA
31DatishartmanNO DATA
32David WilkersonNO DATA
33Entgegnung - John MillerNO DATA
34Eph4NO DATA
35EquaMusicNO DATA
36lifestyle theologieNO DATA
37Janneke VlotNO DATA
38Jesus Insite...NO DATA
39KattekliekNO DATA
40Klaas Spronk's WeblogNO DATA
41Laatste DagNO DATA
42MiykayahNO DATA
43Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
44weblog van robbert jan perkNO DATA
45Ruben HaddersNO DATA
46weblog van Roel BoschNO DATA
47Brandend ZandNO DATA
48TwitterkerkNO DATA
49Verkenningen in de bergredeNO DATA
50Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
51Jacob en AlbertineNO DATA
52Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
53ZetetikosNO DATA