zaterdag 1 mei 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de maandelijkse lijst van BiblioblogNED, waarbij weer een aantal flinke verschuivingen.

1Creatov.nl 951746
2Gebedsbroeders 2514890
3Dagelijks woord 3111474
4Aantekeningen bij de Bijbel 3599363
5Jan van Barneveld 3645488
6DIRKs visie 4132704
7VRIJSPRAAK 4904599
8Startersbijbel.nl 4961716
9Davidium 5217655
10Bijbelgetrouw 5754586
11FLUTTER.NL 10768572
12Miykayah 10778952
13Nederlandse Bijbelvertalingen - weblog 18402237
14Kattekliek 18703998
15Nadenkertjes 18885152
16Weblog Jos Douma 19022900
17Verderkijker 19158133
18Columnchrist 19327934
19Nieuw op de boekentafels 19458501
20Breekt wat braak ligt open ... 19487593
21Janneke Vlot 19548058
22Laatste Dag 21001001
23Mjschuurman's Blog 23868346
24De ApologeetNO DATA
25BiblioblogNEDNO DATA
26BijbelstudieNO DATA
27GeloofsaangelegenhedenNO DATA
28Mijn boekenNO DATA
29Christelijke boekenNO DATA
30DatishartmanNO DATA
31David WilkersonNO DATA
32Entgegnung - John MillerNO DATA
33Eph4NO DATA
34EquaMusicNO DATA
35lifestyle theologieNO DATA
36Jesus Insite...NO DATA
37Klaas Spronk's WeblogNO DATA
38weblog van robbert jan perkNO DATA
39Ruben HaddersNO DATA
40weblog van Roel BoschNO DATA
41Brandend ZandNO DATA
42TwitterkerkNO DATA
43Verkenningen in de bergredeNO DATA
44VolgelingNO DATA
45WandelingenNO DATA
46Dagboek Steve van DeventerNO DATA
47Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
48Jacob en AlbertineNO DATA
49Aanbidding.net LevenslessenNO DATA

Geen opmerkingen: