maandag 31 mei 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de maandelijkse lijst van BiblioblogNED, waarbij weer een aantal flinke verschuivingen.

1Creatov.nl 1102200
2Gebedsbroeders 2605556
3Aantekeningen bij de Bijbel 3004295
4Dagelijks woord 3060665
5Jan van Barneveld 4049515
6DIRKs visie 4124596
7Bijbelgetrouw 4294407
8VRIJSPRAAK 4335558
9Startersbijbel.nl 6482448
10Davidium 6915572
11Weblog Jos Douma 8933191
12FLUTTER.NL 12469877
13Nieuw op de boekentafels 12715766
14Verderkijker 12846845
15Miykayah 14286280
16Mjschuurman's Blog 14350886
17Dagboek Steve van Deventer 17799728
18Wandelingen 18061469
19Nederlandse Bijbelvertalingen - weblog 18791041
20Kattekliek 19082109
21Nadenkertjes 19244149
22Volgeling 19354621
23Columnchrist 19589250
24Janneke Vlot 19752149
25De ApologeetNO DATA
26BiblioblogNEDNO DATA
27BijbelstudieNO DATA
28GeloofsaangelegenhedenNO DATA
29Mijn boekenNO DATA
30Christelijke boekenNO DATA
31DatishartmanNO DATA
32David WilkersonNO DATA
33Entgegnung - John MillerNO DATA
34Eph4NO DATA
35EquaMusicNO DATA
36lifestyle theologieNO DATA
37Jesus Insite...NO DATA
38Klaas Spronk's WeblogNO DATA
39Laatste DagNO DATA
40Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
41weblog van robbert jan perkNO DATA
42Ruben HaddersNO DATA
43weblog van Roel BoschNO DATA
44Brandend ZandNO DATA
45TwitterkerkNO DATA
46Verkenningen in de bergredeNO DATA
47Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
48Jacob en AlbertineNO DATA
49Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
50ZetetikosNO DATA

zondag 2 mei 2010

Nieuw: Zetetikos

Een blog die deze maand is gestart is Zetetikos. De blogster zal verschillende onderwerpen behandelen om daarmee haar eigen "zekerheden" te bestrijden, vandaar ook de naam “iemand die ervan houdt te twijfelen”".

zaterdag 1 mei 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de maandelijkse lijst van BiblioblogNED, waarbij weer een aantal flinke verschuivingen.

1Creatov.nl 951746
2Gebedsbroeders 2514890
3Dagelijks woord 3111474
4Aantekeningen bij de Bijbel 3599363
5Jan van Barneveld 3645488
6DIRKs visie 4132704
7VRIJSPRAAK 4904599
8Startersbijbel.nl 4961716
9Davidium 5217655
10Bijbelgetrouw 5754586
11FLUTTER.NL 10768572
12Miykayah 10778952
13Nederlandse Bijbelvertalingen - weblog 18402237
14Kattekliek 18703998
15Nadenkertjes 18885152
16Weblog Jos Douma 19022900
17Verderkijker 19158133
18Columnchrist 19327934
19Nieuw op de boekentafels 19458501
20Breekt wat braak ligt open ... 19487593
21Janneke Vlot 19548058
22Laatste Dag 21001001
23Mjschuurman's Blog 23868346
24De ApologeetNO DATA
25BiblioblogNEDNO DATA
26BijbelstudieNO DATA
27GeloofsaangelegenhedenNO DATA
28Mijn boekenNO DATA
29Christelijke boekenNO DATA
30DatishartmanNO DATA
31David WilkersonNO DATA
32Entgegnung - John MillerNO DATA
33Eph4NO DATA
34EquaMusicNO DATA
35lifestyle theologieNO DATA
36Jesus Insite...NO DATA
37Klaas Spronk's WeblogNO DATA
38weblog van robbert jan perkNO DATA
39Ruben HaddersNO DATA
40weblog van Roel BoschNO DATA
41Brandend ZandNO DATA
42TwitterkerkNO DATA
43Verkenningen in de bergredeNO DATA
44VolgelingNO DATA
45WandelingenNO DATA
46Dagboek Steve van DeventerNO DATA
47Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
48Jacob en AlbertineNO DATA
49Aanbidding.net LevenslessenNO DATA