woensdag 31 maart 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de nieuwe lijst met de BiblioblogNED toppers van de afgelopen maand:

1Creatov.nl 1215947
2Dagelijks woord 3113125
3Startersbijbel.nl 5095922
4Davidium 5603249
5DIRKs visie 5686456
6VRIJSPRAAK 6843316
7Aantekeningen bij de Bijbel 7420822
8Miykayah 8785600
9Bijbelgetrouw 9935770
10Jan van Barneveld 10379473
11Klaas Spronk's Weblog 11074538
12Verderkijker 14877878
13FLUTTER.NL 15673500
14Jesus Insite... 17360718
15Kattekliek 18170002
16Nadenkertjes 18372792
17Columnchrist 18851851
18Breekt wat braak ligt open ... 19067259
19Janneke Vlot 19128952
20Laatste Dag 20114807
21Nieuw op de boekentafels 20569908
22Weblog Jos Douma 20583478
23BiblioblogNED 21676208
24Mjschuurman's Blog 23373134
25De ApologeetNO DATA
26BijbelstudieNO DATA
27GeloofsaangelegenhedenNO DATA
28Mijn boekenNO DATA
29Christelijke boekenNO DATA
30David WilkersonNO DATA
31Entgegnung - John MillerNO DATA
32Eph4NO DATA
33EquaMusicNO DATA
34lifestyle theologieNO DATA
35weblog van robbert jan perkNO DATA
36Brandend ZandNO DATA
37TwitterkerkNO DATA
38Verkenningen in de bergredeNO DATA
39VolgelingNO DATA
40Dagboek Steve van DeventerNO DATA
41Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
42Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
43Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA

Geen opmerkingen: