maandag 1 maart 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de nieuwe lijst met de BiblioblogNED toppers van de afgelopen maand:

1Dagelijks woord 2200360
2Aantekeningen bij de Bijbel 2860530
3DIRKs visie 3641390
4Bijbelgetrouw 4841322
5Davidium 5523383
6Startersbijbel.nl 6401129
7Verderkijker 7220713
8VRIJSPRAAK 8303756
9Klaas Spronk's Weblog 10868926
10Miykayah 11679332
11Nadenkertjes 14127165
12David Wilkerson 14219543
13Jesus Insite... 16993651
14Breekt wat braak ligt open ... 18682387
15Laatste Dag 19377776
16Nieuw op de boekentafels 19774918
17Weblog Jos Douma 19791134
18BiblioblogNED 20965877
19FLUTTER.NL 24988955
20De ApologeetNO DATA
21BijbelstudieNO DATA
22GeloofsaangelegenhedenNO DATA
23Mijn boekenNO DATA
24Christelijke boekenNO DATA
25ColumnchristNO DATA
26Entgegnung - John MillerNO DATA
27Eph4NO DATA
28EquaMusicNO DATA
29Janneke VlotNO DATA
30Jan van BarneveldNO DATA
31KattekliekNO DATA
32Mjschuurman's BlogNO DATA
33Brandend ZandNO DATA
34TwitterkerkNO DATA
35Verkenningen in de bergredeNO DATA
36VolgelingNO DATA
37Dagboek Steve van DeventerNO DATA
38Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
39Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
40Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA

5 opmerkingen:

miykayah zei

Heb ik het nu mis, of maak je gebruik van de 3 maandelijkse rankings?

J. P. van de Giessen zei

Ha Miykayah,

Ik maak gebruik van de maandelijkse ranking op Alexa, via een klein programmaatje download ik de pagina http://www.alexa.com/siteinfo/blogurl en pak de Alexa Traffic Rank.

En hoewel deze niet al te nauwkeurig zijn, want een dag later kan de ranking soms een heel stuk lager zijn, geeft het een aardige indicatie.

Het grootste probleem is dat we allemaal tegen de ondergrens aanzitten, en dat betekent dat regelmatig er geen gegevens zijn. In dat geval probeer ik het een uur later nog een keer.

Als je een betere manier van meten heb dan hoor ik het graag.

miykayah zei

Ja ik zie het nu. Het is erg jammer dat we allemaal tegen de ondergrens zitten. Dat bemoeilijkt het toch wat meer. Dank je voor het publiceren van deze top 40

J. P. van de Giessen zei

Het is een kleine moeite, omdat het grotendeels automatische gebeurd. Het aardige is dat als deze lijst is verschenen het aantal bezoekers tijdelijk omhoog gaan, niet alleen op deze blog maar ook op de andere van mij. Ik denk dat dit het geval is bij de meesten en daar gaat het om, via deze blog bezoekers trekken voor alle andere blogs.

ontginner zei

En daarvan "profiteren" we inderdaad allemaal mee. Dank u wel!

Hartelijke groet,
Rob