zondag 26 december 2010

Aantekeningen bij de Bijbel

De website en weblog "Aantekeningen van de Bijbel" is sinds gisteren uit de lucht. Er zijn enige problemen met het serverpark waardoor de verwachting is dat deze website incl. enkele anderen pas in de loop van volgende week weer terug zijn.

De webmaster biedt via deze manier zijn excuses aan voor het ongemak.

dinsdag 21 december 2010

Nieuw: Leven tot eer van God

Vandaag zag ik de weblog van de Spakenburger Corné Koelewijn "Leven tot eer van God". Ondanks het feit dat de weblog alweer bijna 3 jaar bestaat, was ik hem nog niet eerder tegengekomen. Maar de artikelen zijn zeker de moeite waard.

woensdag 1 december 2010

BiblioblogNED Top 30

De maanden vliegen voorbij en hierbij weer de nieuwste Top 30 van Nederlandse Bibliobloggers:


1Creatov.nl 953063
2Aantekeningen bij de Bijbel 1337079
3Kattekliek 2854858
4Startersbijbel.nl 3824268
5Dagelijks woord 3870163
6Weblog Boele P. Ytsma 4299361
7Bijbelgetrouw 4946678
8Gebedsbroeders 5006849
9Nadenkertjes 5642401
10BiblioblogNED 7112142
11VRIJSPRAAK 7382177
12Davidium 7546646
13Weblog Jos Douma 7975207
14Jesus Insite... 8131981
15DIRKs visie 9327680
16Zetetikos 12564094
17Jan van Barneveld 12639819
18David Wilkerson 15506945
19Postgereformeerd 18088762
20Klaas Spronk's Weblog 19335484
21FLUTTER.NL 19551605
22Columnchrist 19746781
23Nieuw op de boekentafels 23780943
24Mjschuurman's Blog 27550495
25Dagboek Steve van Deventer 27865923
26Arjan GelderblomNO DATA
27De ApologeetNO DATA
28DeBijbelinEénJaarNO DATA
29BijbelstudieNO DATA
30GeloofsaangelegenhedenNO DATA
31Mijn boekenNO DATA
32Christelijke boekenNO DATA
33DatishartmanNO DATA
34Entgegnung - John MillerNO DATA
35Eph4NO DATA
36EquaMusicNO DATA
37lifestyle theologieNO DATA
38Janneke VlotNO DATA
39Laatste DagNO DATA
40MiykayahNO DATA
41Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
42weblog van robbert jan perkNO DATA
43Ruben HaddersNO DATA
44weblog van Roel BoschNO DATA
45Brandend ZandNO DATA
46TwitterkerkNO DATA
47VerderkijkerNO DATA
48Verkenningen in de bergredeNO DATA
49VolgelingNO DATA
50WandelingenNO DATA
51Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
52Blog | Christelijke educatieNO DATA
53Jacob en AlbertineNO DATA
54Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
55Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
56Mols|hoopNO DATA

donderdag 4 november 2010

Columnchrist 100.000 bezoekers!!

Henk van Blijderveen kondigde vandaag aan dat zijn blog Columnchrist 100.000 bezoekers heeft gehad sinds hij begon met bloggen. Dat is een felicitatie waard, en laat zien dan als je een interessante blog hebt, er genoeg bezoekers komen.

maandag 1 november 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de nieuwste lijst met een paar kleine verschuivingen.


1Creatov.nl 900508
2Aantekeningen bij de Bijbel 1926446
3Kattekliek 3004616
4Weblog Boele P. Ytsma 3094764
5Startersbijbel.nl 3248882
6Gebedsbroeders 3590528
7Dagelijks woord 3996551
8Bijbelgetrouw 4615215
9Davidium 6064247
10Nadenkertjes 6456219
11Jan van Barneveld 7062038
12DIRKs visie 7066868
13VRIJSPRAAK 7206767
14Weblog Jos Douma 7919540
15Jesus Insite... 7991347
16Postgereformeerd 9045884
17BiblioblogNED 12116096
18Zetetikos 12481430
19David Wilkerson 14074759
20Columnchrist 14632241
21Klaas Spronk's Weblog 19231355
22FLUTTER.NL 19486682
23De Apologeet 23490380
24Nieuw op de boekentafels 23869336
25Mjschuurman's Blog 27364123
26Arjan GelderblomNO DATA
27DeBijbelinEénJaarNO DATA
28BijbelstudieNO DATA
29GeloofsaangelegenhedenNO DATA
30Mijn boekenNO DATA
31Christelijke boekenNO DATA
32DatishartmanNO DATA
33Entgegnung - John MillerNO DATA
34Eph4NO DATA
35EquaMusicNO DATA
36lifestyle theologieNO DATA
37Janneke VlotNO DATA
38Laatste DagNO DATA
39MiykayahNO DATA
40Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
41weblog van robbert jan perkNO DATA
42Ruben HaddersNO DATA
43weblog van Roel BoschNO DATA
44Brandend ZandNO DATA
45TwitterkerkNO DATA
46VerderkijkerNO DATA
47Verkenningen in de bergredeNO DATA
48VolgelingNO DATA
49WandelingenNO DATA
50Dagboek Steve van DeventerNO DATA
51Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
52Blog | Christelijke educatieNO DATA
53Jacob en AlbertineNO DATA
54Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
55Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA
56Mols|hoopNO DATA

zondag 31 oktober 2010

Overleden: Ger Gerritse

Een van de meest actieve en gepassioneerde Bibliobloggers Ger Gerritse, bekend van oa. de weblogs Bijbelstudie en Geloofsaangelegenheden is 28 oktober 2010 op 88-jarige leeftijd overleden. Volgens zijn familie maakte hij zich in de laatste weken nog zorgen over dat mensen tevergeefs vragen zouden stellen.

Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte toe in deze periode van verdriet.

donderdag 28 oktober 2010

Nieuw: DeBijbelinEénJaar

De DeBijbelinEénJaar blog is pas gestart en ziet er veelbelovend uit.

zaterdag 2 oktober 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de laatste Top 30 lijst


1Creatov.nl 1132871
2Aantekeningen bij de Bijbel 1758963
3Gebedsbroeders 2904678
4Weblog Boele P. Ytsma 3287390
5Kattekliek 3356119
6Bijbelgetrouw 3384432
7VRIJSPRAAK 3680296
8Jan van Barneveld 3725791
9Startersbijbel.nl 4109225
10Dagelijks woord 4777215
11DIRKs visie 5060700
12Davidium 7650634
13Postgereformeerd 8972271
14Weblog Jos Douma 9058552
15David Wilkerson 9733287
16Zetetikos 9961670
17BiblioblogNED 11867709
18Jacob en Albertine 13935271
19Columnchrist 15758632
20Jesus Insite... 18087110
21Klaas Spronk's Weblog 19070060
22FLUTTER.NL 19280229
23Verderkijker 19441304
24Miykayah 19495133
25Brandend Zand 19499556
26Nieuw op de boekentafels 20566429
27Nederlandse Bijbelvertalingen - weblog 20749134
28De Apologeet 23302367
29Mjschuurman's Blog 27086388
30Arjan GelderblomNO DATA
31BijbelstudieNO DATA
32GeloofsaangelegenhedenNO DATA
33Mijn boekenNO DATA
34Christelijke boekenNO DATA
35DatishartmanNO DATA
36Entgegnung - John MillerNO DATA
37Eph4NO DATA
38EquaMusicNO DATA
39lifestyle theologieNO DATA
40Janneke VlotNO DATA
41Laatste DagNO DATA
42Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
43weblog van robbert jan perkNO DATA
44Ruben HaddersNO DATA
45weblog van Roel BoschNO DATA
46TwitterkerkNO DATA
47Verkenningen in de bergredeNO DATA
48VolgelingNO DATA
49WandelingenNO DATA
50Dagboek Steve van DeventerNO DATA
51Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
52Blog | Christelijke educatieNO DATA
53Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
54NadenkertjesNO DATA
55Mols|hoopNO DATA

zaterdag 11 september 2010

Nieuw: Mols | hoop

Anco van Moolenbroek, directeur van de school de Passie in Utrecht, heeft al enige tijd een blog met interessante artikelen. Alle reden om hem op onze lijst te zetten.

woensdag 1 september 2010

Boele P. Ytsma

Gisteren schreef Boele P. Ytsma op zijn weblog dat wegens persoonlijke redenen hij stopt met bloggen. In een tijd dat we over-gecommuniceerd worden, is dit een moedig besluit. Het team van BiblioblogNED vind het natuurlijk jammer dat hij stopt, maar we wensen hem in zijn verdere leven het allerbeste toe.

BiblioblogNED Top 30

Hierbij weer de nieuwste BiblioblogNED.


1Creatov.nl 1741045
2Aantekeningen bij de Bijbel 1887932
3Gebedsbroeders 2610123
4Bijbelgetrouw 3142653
5Jan van Barneveld 3349058
6VRIJSPRAAK 3682003
7Dagelijks woord 4958483
8Weblog Boele P. Ytsma 5920714
9DIRKs visie 6205909
10Davidium 7829007
11Startersbijbel.nl 8359108
12David Wilkerson 9625043
13Kattekliek 10321378
14Postgereformeerd 11786793
15Verderkijker 12479782
16Jacob en Albertine 13809533
17Columnchrist 15560123
18Nadenkertjes 16375928
19Jesus Insite... 17775290
20BiblioblogNED 18252623
21Miykayah 19185706
22Brandend Zand 19189643
23Nieuw op de boekentafels 20285497
24Nederlandse Bijbelvertalingen - weblog 20448324
25Zetetikos 22764857
26De Apologeet 22963816
27Weblog Jos Douma 26708517
28Arjan GelderblomNO DATA
29BijbelstudieNO DATA
30GeloofsaangelegenhedenNO DATA
31Mijn boekenNO DATA
32Christelijke boekenNO DATA
33DatishartmanNO DATA
34Entgegnung - John MillerNO DATA
35Eph4NO DATA
36EquaMusicNO DATA
37lifestyle theologieNO DATA
38Janneke VlotNO DATA
39Klaas Spronk's WeblogNO DATA
40Laatste DagNO DATA
41Mjschuurman's BlogNO DATA
42Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
43weblog van robbert jan perkNO DATA
44Ruben HaddersNO DATA
45weblog van Roel BoschNO DATA
46TwitterkerkNO DATA
47Verkenningen in de bergredeNO DATA
48VolgelingNO DATA
49WandelingenNO DATA
50Dagboek Steve van DeventerNO DATA
51Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
52Blog | Christelijke educatieNO DATA
53FLUTTER.NLNO DATA
54Aanbidding.net LevenslessenNO DATA

maandag 9 augustus 2010

Blog: Postgereformeerd

Nico-Dirk van Loo runt alweer een tijdje de blog Postgereformeerd.nl waar hij op bijzondere manier over het christendom en al zijn perikelen blogt.

maandag 2 augustus 2010

BiblioblogNED Top 30

Het nieuwste overzicht van alle toppers in het BiblioblogNEDdom.

1Creatov.nl 1607878
2Gebedsbroeders 2144039
3Aantekeningen bij de Bijbel 2542983
4Bijbelgetrouw 3096182
5VRIJSPRAAK 3821124
6Dagelijks woord 3976651
7Jan van Barneveld 4138157
8DIRKs visie 8132498
9Verderkijker 9421256
10Weblog Jos Douma 10241437
11Davidium 10556196
12Nieuw op de boekentafels 12922783
13Jacob en Albertine 13567142
14Nadenkertjes 16072138
15Kattekliek 17305652
16David Wilkerson 17419761
17BiblioblogNED 17817535
18Dagboek Steve van Deventer 18308065
19Wandelingen 18620638
20Miykayah 18777447
21Brandend Zand 18782532
22Startersbijbel.nl 19081411
23Volgeling 19672330
24Mjschuurman's Blog 19701454
25Nederlandse Bijbelvertalingen - weblog 20106670
26Columnchrist 20597608
27Zetetikos 22457501
28Arjan GelderblomNO DATA
29De ApologeetNO DATA
30Blog | Christelijke educatieNO DATA
31BijbelstudieNO DATA
32GeloofsaangelegenhedenNO DATA
33Mijn boekenNO DATA
34Weblog Boele P. YtsmaNO DATA
35Christelijke boekenNO DATA
36DatishartmanNO DATA
37Entgegnung - John MillerNO DATA
38Eph4NO DATA
39EquaMusicNO DATA
40lifestyle theologieNO DATA
41Janneke VlotNO DATA
42Jesus Insite...NO DATA
43Klaas Spronk's WeblogNO DATA
44Laatste DagNO DATA
45Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
46weblog van robbert jan perkNO DATA
47Ruben HaddersNO DATA
48weblog van Roel BoschNO DATA
49TwitterkerkNO DATA
50Verkenningen in de bergredeNO DATA
51Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
52FLUTTER.NLNO DATA
53Aanbidding.net LevenslessenNO DATA

donderdag 1 juli 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de maandelijkse lijst van BiblioblogNED, waarbij weer een aantal flinke verschuivingen. Ook zijn er deze maand weer een aantal nieuwe bloggers bij gekomen. De winnaar voor de derde keer op een rij is:
Creatov.nl


1Creatov.nl 1173134
2Gebedsbroeders 2079814
3Aantekeningen bij de Bijbel 2542039
4Dagelijks woord 3011297
5Bijbelgetrouw 3678829
6Jan van Barneveld 3689444
7VRIJSPRAAK 4654132
8DIRKs visie 5103354
9Davidium 7279083
10Weblog Jos Douma 9083185
11Verderkijker 9668619
12Startersbijbel.nl 11369384
13Nieuw op de boekentafels 12901937
14Nadenkertjes 16023882
15Blog | Christelijke educatie 16311606
16Arjan Gelderblom 16878203
17FLUTTER.NL 17586072
18Dagboek Steve van Deventer 18196962
19Wandelingen 18523118
20Nederlandse Bijbelvertalingen - weblog 19212880
21Volgeling 19729250
22Mjschuurman's Blog 19753742
23De ApologeetNO DATA
24BiblioblogNEDNO DATA
25BijbelstudieNO DATA
26GeloofsaangelegenhedenNO DATA
27Mijn boekenNO DATA
28Weblog Boele P. YtsmaNO DATA
29Christelijke boekenNO DATA
30ColumnchristNO DATA
31DatishartmanNO DATA
32David WilkersonNO DATA
33Entgegnung - John MillerNO DATA
34Eph4NO DATA
35EquaMusicNO DATA
36lifestyle theologieNO DATA
37Janneke VlotNO DATA
38Jesus Insite...NO DATA
39KattekliekNO DATA
40Klaas Spronk's WeblogNO DATA
41Laatste DagNO DATA
42MiykayahNO DATA
43Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
44weblog van robbert jan perkNO DATA
45Ruben HaddersNO DATA
46weblog van Roel BoschNO DATA
47Brandend ZandNO DATA
48TwitterkerkNO DATA
49Verkenningen in de bergredeNO DATA
50Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
51Jacob en AlbertineNO DATA
52Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
53ZetetikosNO DATA

dinsdag 29 juni 2010

Blog: Christelijke educatie

Arnout Vree schrijft onregelmatig op zijn blog Christelijke educatie, maar wat hij schrijft is de moeite waard. Zijn motto: "Niet alleen het WAT is belangrijk bij christelijke educatie, maar zeer zeker ook het HOE Hoe kan je mensen dichter naar Jezus brengen?"

zondag 20 juni 2010

Nieuw: Boele P. Ytsma

Boele P. Ytsma is theoloog en schrijver, verbinder en versneller, pionier en tochtgenoot en een luis in de pels van de kerk. Hij onderzoekt nieuwe werelden en legt verbindingen met oude. Een optimist met oog voor wat pessimisten de realiteit noemen!

Nieuw: Bijbelverhaal

Bijbelstudies in 't kort en Bijbelverhalen voor meesters en juffen. Wil jij ook steeds meer op God gaan lijken? Luister naar God en luister naar de Bijbel.

Zo staat in de titel van de blog Bijbelverhaal. Ben er nog niet achter wie de schrijver is, maar de artikelen zijn zeer de moeite waard om te lezen.

maandag 14 juni 2010

Nieuw: Arjan Gelderblom

Vandaag kwam ik de weblog tegen van Arjan Gelderblom, die toch al weer een paar jaar bestaat. Op een frisse manier pakt hij allerlei hedendaagse zaken op, de moeite waard om te lezen.

maandag 31 mei 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de maandelijkse lijst van BiblioblogNED, waarbij weer een aantal flinke verschuivingen.

1Creatov.nl 1102200
2Gebedsbroeders 2605556
3Aantekeningen bij de Bijbel 3004295
4Dagelijks woord 3060665
5Jan van Barneveld 4049515
6DIRKs visie 4124596
7Bijbelgetrouw 4294407
8VRIJSPRAAK 4335558
9Startersbijbel.nl 6482448
10Davidium 6915572
11Weblog Jos Douma 8933191
12FLUTTER.NL 12469877
13Nieuw op de boekentafels 12715766
14Verderkijker 12846845
15Miykayah 14286280
16Mjschuurman's Blog 14350886
17Dagboek Steve van Deventer 17799728
18Wandelingen 18061469
19Nederlandse Bijbelvertalingen - weblog 18791041
20Kattekliek 19082109
21Nadenkertjes 19244149
22Volgeling 19354621
23Columnchrist 19589250
24Janneke Vlot 19752149
25De ApologeetNO DATA
26BiblioblogNEDNO DATA
27BijbelstudieNO DATA
28GeloofsaangelegenhedenNO DATA
29Mijn boekenNO DATA
30Christelijke boekenNO DATA
31DatishartmanNO DATA
32David WilkersonNO DATA
33Entgegnung - John MillerNO DATA
34Eph4NO DATA
35EquaMusicNO DATA
36lifestyle theologieNO DATA
37Jesus Insite...NO DATA
38Klaas Spronk's WeblogNO DATA
39Laatste DagNO DATA
40Breekt wat braak ligt open ...NO DATA
41weblog van robbert jan perkNO DATA
42Ruben HaddersNO DATA
43weblog van Roel BoschNO DATA
44Brandend ZandNO DATA
45TwitterkerkNO DATA
46Verkenningen in de bergredeNO DATA
47Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
48Jacob en AlbertineNO DATA
49Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
50ZetetikosNO DATA

zondag 2 mei 2010

Nieuw: Zetetikos

Een blog die deze maand is gestart is Zetetikos. De blogster zal verschillende onderwerpen behandelen om daarmee haar eigen "zekerheden" te bestrijden, vandaar ook de naam “iemand die ervan houdt te twijfelen”".

zaterdag 1 mei 2010

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de maandelijkse lijst van BiblioblogNED, waarbij weer een aantal flinke verschuivingen.

1Creatov.nl 951746
2Gebedsbroeders 2514890
3Dagelijks woord 3111474
4Aantekeningen bij de Bijbel 3599363
5Jan van Barneveld 3645488
6DIRKs visie 4132704
7VRIJSPRAAK 4904599
8Startersbijbel.nl 4961716
9Davidium 5217655
10Bijbelgetrouw 5754586
11FLUTTER.NL 10768572
12Miykayah 10778952
13Nederlandse Bijbelvertalingen - weblog 18402237
14Kattekliek 18703998
15Nadenkertjes 18885152
16Weblog Jos Douma 19022900
17Verderkijker 19158133
18Columnchrist 19327934
19Nieuw op de boekentafels 19458501
20Breekt wat braak ligt open ... 19487593
21Janneke Vlot 19548058
22Laatste Dag 21001001
23Mjschuurman's Blog 23868346
24De ApologeetNO DATA
25BiblioblogNEDNO DATA
26BijbelstudieNO DATA
27GeloofsaangelegenhedenNO DATA
28Mijn boekenNO DATA
29Christelijke boekenNO DATA
30DatishartmanNO DATA
31David WilkersonNO DATA
32Entgegnung - John MillerNO DATA
33Eph4NO DATA
34EquaMusicNO DATA
35lifestyle theologieNO DATA
36Jesus Insite...NO DATA
37Klaas Spronk's WeblogNO DATA
38weblog van robbert jan perkNO DATA
39Ruben HaddersNO DATA
40weblog van Roel BoschNO DATA
41Brandend ZandNO DATA
42TwitterkerkNO DATA
43Verkenningen in de bergredeNO DATA
44VolgelingNO DATA
45WandelingenNO DATA
46Dagboek Steve van DeventerNO DATA
47Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
48Jacob en AlbertineNO DATA
49Aanbidding.net LevenslessenNO DATA

maandag 26 april 2010

Nieuwe blogs gezocht

De afgelopen maanden zijn er heel wat blogs bijgekomen, toch zullen er nog vele Nederlandstalige blogs zijn die schrijven over de Bijbel en het geloof. Mocht er zo'n christelijke blog zijn die nog niet op de lijst staat, dan is het aanmelden makkelijk door hier een berichtje achter te laten.

zondag 25 april 2010

Nieuw: Gebedsbroeders

Gebedsbroeders is een blog van 3 jongens die iedere elke week een overdenking schrijven.

donderdag 22 april 2010

Laatste artikelen

Als je de laatste artikelen van leden van BiblioblogNED op je blog plaatsen dan kan dat met het volgende stukje javascript:


<script src="http://www.google.com/reader/ui/publisher-nl.js" type="text/javascript"></script>
<script src="http://www.google.com/reader/public/javascript/user/02186446877417636226/label/BiblioblogNed?n=20&callback=GRC_p%28%7Bc%3A%22gray%22%2Cs%3A%22true%22%2Cb%3A%22false%22%7D%29%3Bnew%20GRC" type="text/javascript"></script>

Nieuw: Datishartman

Een blog die alweer wat langer bestaat, maar toch aan mijn aandacht was ontsnapt: Datishartman.

vrijdag 16 april 2010

Nieuw: Weblog Ruben Hadders

Enige tijd geleden is de weblog van Ruben Hadders verhuisd naar een nieuwe locatie. Bij controle bleek dat hij nog was opgenomen in BiblioblogNED. Bij deze is de omissie goedgemaakt.

woensdag 7 april 2010

Nieuw: Weblog van Jacob en Albertine

Bij het surfen op internet kom je soms hele leuke weblogs tegen, en als dan blijkt dat het ook nog eens van een bekende is dan kan het niet anders of hij moet op de BiblioblogNED lijst komen. In dit geval betreft het de weblog van Jacob en Albertine Karels, die als Wycliffe Bijbelvertalers zijn betrokken bij een Bijbelvertaalproject in de regio Mbeya, in het zuidwesten van Tanzania. Het kan dan ook niet anders dat de diverse perikelen die te maken hebben met "Bijbelvertalen in de praktijk" aan bod komen.

woensdag 31 maart 2010

Nieuw: Wandelingen

Ab Spoel is ook de beheerder van de weblog www.wandelingen.wordpress.com, waarin hij het Bijbelboek Handelingen behandeld. Een aanrader.

Nieuw: weblog van Roel Bosch

Roel Bosch dominee in Zeist heeft een blog met schitterende artikelen. De moeite waard om te lezen.

BiblioblogNED Top 30

Hierbij de nieuwe lijst met de BiblioblogNED toppers van de afgelopen maand:

1Creatov.nl 1215947
2Dagelijks woord 3113125
3Startersbijbel.nl 5095922
4Davidium 5603249
5DIRKs visie 5686456
6VRIJSPRAAK 6843316
7Aantekeningen bij de Bijbel 7420822
8Miykayah 8785600
9Bijbelgetrouw 9935770
10Jan van Barneveld 10379473
11Klaas Spronk's Weblog 11074538
12Verderkijker 14877878
13FLUTTER.NL 15673500
14Jesus Insite... 17360718
15Kattekliek 18170002
16Nadenkertjes 18372792
17Columnchrist 18851851
18Breekt wat braak ligt open ... 19067259
19Janneke Vlot 19128952
20Laatste Dag 20114807
21Nieuw op de boekentafels 20569908
22Weblog Jos Douma 20583478
23BiblioblogNED 21676208
24Mjschuurman's Blog 23373134
25De ApologeetNO DATA
26BijbelstudieNO DATA
27GeloofsaangelegenhedenNO DATA
28Mijn boekenNO DATA
29Christelijke boekenNO DATA
30David WilkersonNO DATA
31Entgegnung - John MillerNO DATA
32Eph4NO DATA
33EquaMusicNO DATA
34lifestyle theologieNO DATA
35weblog van robbert jan perkNO DATA
36Brandend ZandNO DATA
37TwitterkerkNO DATA
38Verkenningen in de bergredeNO DATA
39VolgelingNO DATA
40Dagboek Steve van DeventerNO DATA
41Wie zegt gij dat ik ben?NO DATA
42Aanbidding.net LevenslessenNO DATA
43Nederlandse Bijbelvertalingen - weblogNO DATA

woensdag 24 maart 2010

Verhuisd: Aantekeningen bij de Bijbel

De blog "Aantekeningen bij de Bijbel" is verhuisd naar www.bijbelaantekeningen.nl/blog, de oude blijft nog voorlopig bestaan maar zal niet meer worden geüpdatet.

dinsdag 23 maart 2010

Nieuw: weblog van robbert jan perk

Robbert Jan Perk, onder andere actief bij het Evangelisch Werkverband, heeft een blog die beslist de moeite waard is om te lezen.

vrijdag 5 maart 2010

RSS-feed voor alle BiblioblogNED'rs

Via deze link krijg je een overzicht van alle artikelen van de BiblioblogNED'rs. Wil je ze in je RSS-reader dan kan dat via deze link: Atom feed. Nieuwe aanvullingen worden automatisch toegevoegd, dus lekker makkelijk.

Nieuw: lifestyle theologie

Soms wordt je geattendeerd op een nieuwe blog, zoals Lifestyle theologie. Een veelbelovende blog, temeer daar de auteur tevens redacteur is van het Centrum voor Bijbelonderzoek.

dinsdag 2 maart 2010

Nieuw: Creatov.nl

Een weblog waarvan ik dacht dat die al op de lijst stond is Creatov.nl, maar het blijkt dat de blogger een andere blog heeft nl. Startersbijbel.nl maar hij hoort er echt bij.

maandag 1 maart 2010

dinsdag 16 februari 2010

Nieuw: Nadenkertjes

Nadenkertjes.nl is een blog waar verschillende schrijvers iedere dag een stukje schrijven. Hun missie is kort en krachtig:
Onze missie is om vooral jongere, maar ook oudere christenen richting te geven en onze visie over te brengen van wereldevangelisatie, discipelschap en heiliging. Ook willen we de talloze valse leerstellingen die circuleren op het net ontkrachten.

donderdag 11 februari 2010

Nieuw: Janneke Vlot

Janneke Vlot is vorige maand is begonnen met bloggen.

vrijdag 5 februari 2010

Nieuw: Mijn Boeken

Mijn Boeken is wederom een blog van onze Belgische blogger Gerritse, welke ook de blogs Bijbelstudie en Geloofsaangelegenheden beheert.

donderdag 4 februari 2010

Nieuw: Geloofsaangelegenheden

Sommige bloggers zijn wel erg actief en hebben meerdere weblogs zo ook Ger Gerritse, naast Bijbelstudie beheert deze ook Geloofsaangelegenheden.

woensdag 3 februari 2010

Nieuwe blog: Bijbelstudie

Bijbelstudie is een blog vol studies van een zuiderbuur, zeer de moeite waard om te lezen.

Nieuwe blog: Mjschuurman's Blog

Mjschuurman's Blog is ook een van de blog's die vandaag is toegevoegd en beslist de moeite waard om te lezen.

Nieuwe blog: Jesus Insite…

Ook de blog Jesus Insite… bestaat al enige tijd en geeft regelmatig korte Bijbelstudies.

Nieuwe blog: Verderkijker

Verderkijker is een blog die alweer een paar jaar bestaat, maar aan mijn aandacht was ontsnapt.

Nieuwe blog: David Wilkerson

De blog "David Wilkerson, Vertaalde blogs van David Wilkerson" is een blog met allerlei korte vertalingen van de bekende David Wilkerson.

zondag 10 januari 2010